• تاریخ: 2015-09-27
  • شناسه خبر: 8523
  • 1,669 بازدید

اسپانسر جدید تیم فوتبال شیرین فراز آق قلا هیچ هزینه‌ای نکرده است/شایدتیم را بفروشم

ارکین نیوز-مالک تیم فوتبال شیرین فراز گلستان گفت: اسپانسر جدید هیچ هزینه‌ای برای نماینده گلستان در لیگ دسته سوم فوتبال کشور انجام نداده است. محمدباقر عباسی اظهار کرد: پس از قهرمانی تیم شهدای آق قلا در لیگ برتر فوتبال است ...

ارکین نیوز-مالک تیم فوتبال شیرین فراز گلستان گفت: اسپانسر جدید هیچ هزینه‌ای برای نماینده گلستان در لیگ دسته سوم فوتبال کشور انجام نداده است.

محمدباقر عباسی اظهار کرد: پس از قهرمانی تیم شهدای آق قلا در لیگ برتر فوتبال استان و کسب مجوز حضور در لیگ دسته سوم فوتبال کشور، قراردادی سه ساله با اسپانسر جدید منعقد کردیم تا تیم با نام شیرین فراز گلستان در لیگ دسته سوم جضور یابد و اسپانسر نیز تیم را مورد حمایت مالی قرار دهد.

وی افزود: با وجود اینکه لیگ دسته سوم فوتبال کشور هفته گذشته قرعه کشی شده و رقابت ها نیز از ۲۲ مهر آغاز خواهد شد، اسپانسر جدید به تعهداتش عمل نکرده و هنوز هیچ قراردادی با کادر فنی و بازیکنان امضا نکرده است.

وی ادامه داد: اسپانسر جدید می خواهد خودش مدیرعامل و سرمربی و در واقع همه کاره تیم باشد، در حالی که این مجموعه فقط حامی مالی تیم است و ما امتیاز را به آنها واگذار نکرده‌ایم.

عباسی تصریح کرد: در فاصله کوتاه باقی مانده تا آغاز رقابت‌ها، اگر این اسپانسر به قول هایش عمل نکند، قرارداد را فسخ خواهیم کرد و اگر اسپانسر جدیدی پیدا شود در مسابقات شرکت می کنیم، در غیر این صورت امتیاز تیم را به فروش می‌رسانیم.

مرحله مقدماتی رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در حالی با حضور ۶۰ تیم در پنج گروه ۱۲ تیمی از ۲۲ مهر آغاز می شود که تیم شیرین فراز آق قلا به همراه تیم های شهرداری اسلامشهر، عمران شهرداری ساری، مقاومت نوین ساری، شهرداری قوچان، غدیر همای قم، محیامحراب سوادکوه، کارگران شهید ملاآقایی تهران، پیروزی گرمسار، فجر میثاق کرج، پارسیان اسطوره تهران و عقاب تهران در گروه اول قرار دارد.

در پایان مرحله مقدماتی دو تیم برتر هر گروه راهی مرحله نهایی می شوند، تیم های سوم و چهارم در این مرحله باقی می مانند و تیم های پنجم تا دوازدهم به لیگ های استانی سقوط خواهند کرد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست