• تاریخ: 2015-12-21
  • شناسه خبر: 12069
  • 751 بازدید

استقلال تهران عزت الله پورقاز را می خواهد

ارکین نیوز – به گزارش سرویس ورزشی برنا، حمید استیلی که در بازی های اخیر به بهانه بازی دادن به آهی گرانترین بازیکن ملوان عزت الله پورقاز مدافع ملی پوش خود را نیمکت نشین کرده است سبب عاصی شدن این بازیکن شده است تا جا ...

ارکین نیوز – به گزارش سرویس ورزشی برنا، حمید استیلی که در بازی های اخیر به بهانه بازی دادن به آهی گرانترین بازیکن ملوان عزت الله پورقاز مدافع ملی پوش خود را نیمکت نشین کرده است سبب عاصی شدن این بازیکن شده است تا جایی که بازیکن اهل بندر ترکمن پای خود را در یک کفش کرده است و می خواهد انزلی را ترک کند.

از جمله تیم هایی که به دنبال این مدافع ملی پوش می باشد، استقلال است. استقلالی ها حتی مذاکراتی با تیم ملوان داشته اند و ملوان صدور رضایتنامه این بازیکن را منوط به دریافت ۵۰۰ میلیون تومان کرده اند و این در حالی است که عزت در یکی دو سال اخیر دریافتی خوبی از تیم ملوان نداشته است و ۳۰۰ میلیون تومان از باشگاه طلب کار است.

ذوب آهن، فولاد و راه آهن تهران سه تیم دیگری هستند که برای جذب این بازیکن وارد میدان شده اند. به نظر می رسد جدایی این بازیکن از ملوان قطعی است چون حمید استیلی در حضور آهی به این بازیکن بازی نمی دهد و از آنجایی که عزت می خواهد شرایط خوب خود را در تیم ملی حفظ کند در پی جدایی از تیم ملوان است.

habar.ir

  • آزاد - 2015-12-22 در 7:44 ق.ظ

    با آمدن ایشان به استقلال بنده طرفدار دو آتشه استقلال می شوم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست