• تاریخ: 2017-08-06
  • شناسه خبر: 23521
  • 750 بازدید

استقبال از قهرمانان گنبدی تیم سپک تاکرای گلستان در رقابتهای کشوری

ارکین نیوز-در این مراسم که در مقابل اداره ورزش و جوانان گنبد برگزار شد، علاوه بر خانواده بازیکنان، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان و رئیس کمیته سپک تاکرای استان گلستان حضور داشتند. تی ...

ارکین نیوز-در این مراسم که در مقابل اداره ورزش و جوانان گنبد برگزار شد، علاوه بر خانواده بازیکنان، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان و رئیس کمیته سپک تاکرای استان گلستان حضور داشتند.

تیم سپک تاکرای استان گلستان پنج بازیکن و یک مربی دارد که سه بازیکن به نام های مهدی نوبری، رشید دیبایی، امیر حسین قرنجیک و ناصر پنق مربی این تیم از گنبدکاووس هستند و علی نظری دیگر بازیکن این تیم اهل آق قلا گلستان می باشد.

رئیس کمیته سپک تاکرا گلستان درحاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: مسابقات قهرمانی سپک تاکرای کشور در رده امیدها با شرکت ۱۵ تیم از ۱۱ تا ۱۳ مرداد به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.

جواد آجودانی افزود: در این مسابقات تیم گنبدکاووس به نمایندگی از گلستان که یکی از استان های موفق در سپک تاکرا کشور است با اقتدار قهرمان شد.
وی اضافه کرد: دو هفته پیش نیز تیم سپک تاکرای زنان گنبدکاووس به نمایندگی از استان گلستان در مسابقات قهرمانی کشور که در استان ایلام برگزار شد، موفق به کسب مدال طلا شد.

آجودانی ابراز داشت: در زمان حاضر ۶۵ مرد و ۳۵ زن به صورت سازماندهی شده در رشته سپک تاکرا استان گلستان فعالیت دارند که تمامی خانم ها و ۴۵ مرد اهل گنبدکاووس هستند.

به گفته وی، هم اکنون برخی از بازیکنان گنبدی رشته سپک تاکرا عضو تیم ملی زنان و مردان هستند.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست