• تاریخ: 2015-11-15
  • شناسه خبر: 10581
  • 457 بازدید

استاندار:فوتبال استان گلستان نیازمند توجه ویژه فدراسیون است

ارکین نیوز-استاندار گلستان با یادآوری توانمندی‌ها و پتانسیل های فراوان در ورزش گلستان، توجه ویژه فدراسیون فوتبال به این استان شمالی را خواستار شد. حسن صادقلو در دیدار با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشور اظهار داشت: ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با یادآوری توانمندی‌ها و پتانسیل های فراوان در ورزش گلستان، توجه ویژه فدراسیون فوتبال به این استان شمالی را خواستار شد.

حسن صادقلو در دیدار با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشور اظهار داشت: بازیکنان شاخصی امروز از استان گلستان در سطح کشور و حتی تیم ملی حضور دارند که از آن جمله می‌توان به سردار آزمون و عزت الله پورقاز اشاره کرد.

وی اظهار کرد: با کمی توجه فدراسیون به گلستان، آزمون ها و پورقازهای بسیاری به فوتبال کشور معرفی خواهند شد.

استاندار گلستان تصریح کرد: گلستان استانی غیربرخوردار بوده که به علت نبود صنعت و کم بهره بودن بخش کشاورزی به منظور کمک به ورزش و اسپانسر شدن فوتبال، کمتر توسعه یافته و نیازمند توجه ویژه و خاص است.

صادقلو با اشاره به اینکه توجه به این استعدادها بدون شک در آینده فوتبال کشور تاثیر بسزائی خواهد داشت، افزود: امروزه فوتبال توجهات زیادی را در سراسر جهان به خود جلب کرده و در واقع یک نوع تجارت محسوب می‌شود و با توجه به ظرفیت نهفته در این ورزش باید نقشه راه برای موفقیت آن ترسیم کرد تا از روزمرگی خارج شود.

استاندار گلستان اظهار کرد: رئیس فدارسیون تاکنون زحمات زیادی برای فوتبال ایران متحمل شده و با وجود وسیع بودن فضای این ورزش، به خوبی آن را مدیریت کرده است.

صادقلو در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخاب رئیس هیات فوتبال گلستان، خاطرنشان کرد: این رفت و آمدها در هر بخشی طبیعی بوده و مهم انتقال تجربیات به نفرات بعدی است.
استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست