• تاریخ: 2016-06-08
  • شناسه خبر: 18365
  • 385 بازدید

ادامه مسابقات اسبداونی بعد از ماه مبارک رمضان

ارکین نیوز – ارسالی از کاربران ؛ بر اساس اعلام معاونت اسبدوانی فدراسیون کورس تابستانه براساس تقویم مصوبه در مجمع سالیانه فداسیون ۹۵ بعد از ماه مبارک رمضان از ۱۸ تیر ماه به مدت ۵ هفته در بندر ترکمن برگزار خواهد شد. ...

ارکین نیوز – ارسالی از کاربران ؛ بر اساس اعلام معاونت اسبدوانی فدراسیون کورس تابستانه براساس تقویم مصوبه در مجمع سالیانه فداسیون ۹۵ بعد از ماه مبارک رمضان از ۱۸ تیر ماه به مدت ۵ هفته در بندر ترکمن برگزار خواهد شد.
هم چنین مسابقات اسبدانی تهران نیز از ۲۱ مرداد حداقل به مدت ۲۰ هفته در مجموعه سوارکاری نوروزآباد برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است که مسابقات کورس بهاره به مدت ۱۳ هفته و از ۱۹فروردین امسال در مجموعه سوارکاری گنبد به خوبی برگزار گردید و مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.
یکی از فعالان در عرصه سوارکاری می گوید : به احتمال خیلی زیاد قبل از عید سعید قربان که ۲۲ شهریور ماه خواهد بود مربیان زیادی بر خواهند گشت و احتمالا مسابقات تهران را که هیات سوارکاری تهران برگزار می نماید بیشتر از یک ماه طول نخواهد کشید مگر اینکه با اسبهای عرب و مربیان تهرانی ادامه یابند.
وی معتقد است : البته برای اق قلا نیز ۳ هفته کورس اسبدوانی بسیار کم است و حتی برای تهران هم می گفتند فقط ۳ هفته کورس می دهند و بایستی به این موضوع اعتراض می شد که واقعا این ۳ هفته کم است بخصوص برای شهرستان آق قلا که امیدوارم با تلاش دوستانی که دارند زحمت می کشند تعداد هفته های آن زیاد شود ولو از هفته های گنبد هم کم کنند .
علاقمندان این رشته معتقد اند :همچنین برای بندر ترکمن هم همیشه بدترین موقع سال را به ناچار به آنجا می دهند و باز هم بنظرم برای این شهرستان هم ۵ هفته کم است و حداقل ۸ هفته لیاقتشان را دارند.
یاسر از آق قلا ضمن بیان نظرات گفته شده می گوید : البته بنده بشخصه علیرغم اینکه نظراتم را گفتم، تابع تقویم و برنامه ریزی هستم و هر چه صلاح باشد و به نفع عموم باشد همان اتفاق بیافتد تا دل همه هواداران و علاقمندان شاد گردد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست