• تاریخ: 2016-02-21
 • شناسه خبر: 15067
 • 1,293 بازدید

احتمال کناره گیری تیم فوتبال نونهالان آق قلا از لیگ برتر کشور

ارکین نیوز-تیم فوتبال نونهالان آق قلا که در لیگ دسته برتر کشور حضور دارد بعلت مشکلات مالی و عدم حمایت مسئولین از لیگ برتر فوتبال نونهالان کنار گیری خواهد کرد… این تیم که سال قبل با حمایت و اسپانسری نورمحمدواحدی در ...

ارکین نیوز-تیم فوتبال نونهالان آق قلا که در لیگ دسته برتر کشور حضور دارد بعلت مشکلات مالی و عدم حمایت مسئولین از لیگ برتر فوتبال نونهالان کنار گیری خواهد کرد…
این تیم که سال قبل با حمایت و اسپانسری نورمحمدواحدی در جمع مدعیانی چون سپاهان و ذوب آهن اصفهان،فولادخوزستان خوزستان،مس کرمان ، ملوان بندر انزلی و…به مقام قهرمانی لیگ برتر ایران رسیده بود زمزمه های کناره گیری از لیگ برتر شنیده می شود..

نورمحمدواحدی مدیرعامل نونهالان آق قلا در گفتگویی با خبرنگار ارکین نیوز گفت:از اول سال مسئولین قول کمک به این نونهالان را داده بودند ولی دریغ از یک….

وی افزود:این تیم تنها تیم لیگ برتری نونهالان استان می باشد که متاسفانه از طرف متولیان ورزش کمکی نشده است..

وی با توجه به وجود بزرگترین شهرک صنعتی استان در این شهرستان،از مسئول ورزش خواست که رایزنی های خود را جهت حمایت از این نونهالان آینده دار انجام دهند..

واحدی به صعود امسال تیم نونهالان آق قلا به مرحله بعدی مسابقات لیگ برتر اشاره کرد و افزود:با اندکی حمایت از تیم ، بدون شک و با اتکال به خداوند یکتا امسال هم قهرمان کشور خواهیم شد.

در روزهای آینده از مشکلات این تیم مردمی و آینده دار بیشتر خواهیم نوشت ………….

 • شهروند - 2016-02-22 در 9:13 ق.ظ

  مسئول محترم سایت
  با سلام
  در خصوص مطلب فوق متاسفانه سایت شما به دنبال ایجاد چالش در حوزه ورزش می باشد. آقای واحدی فر به حق انتظار کمک از مسئولین را دارند و مسئولین هم باید پیگیر حل مشکلات ایشان باشند. به اطلاع مدیر سایت میرسانم که بنده فردی هستم که با جامعه ورزش ارتباط تنگاتنگی دارم ، موقعی که هیئت فوتبال و اداره تربیت بدنی برای تیم نونهالان استیل البرز اسپانسر پیدا کردند آقای واحدی فر قبول نکردند و اعلام کردند که تیم را خودم می خواهم نگه دارم و هیئت فوتبال و اداره تربیت بدنی هم پایشان را از این موضوع کنار کشیدند. مسئولین برای کمک به تیم باید هزینه کنند و این شامل پیگیری های فراوان می باشد ولی شما که برای کمک به ورزش نیاز به منابع مالی ندارید به عنوان نمونه با قلم خود می توانید کمک کنید که متاسفانه از سوی این سایت هیچگونه کمکی نشده بلکه باعث ایجاد تشنج در جامعه ورزش هم شده اید ، به عنوان نمونه مصاحبه آق محمد سلاق درماه رمضان و باز هم مصاحبه ایشان در افتتاح زمین ساحلی که امید دارم خوانندگان این سایت آنرا مطالعه کرده باشند چون بلافاصله این مطلب حذف شد.
  آیا شما از جریان و قضایا خبر دارید که بی پروا به درج مطلب درسایت اقدام میکنید. از آقای کاظمی پور بعنوان مسئول سایت انتظار بیشتری می باشد که در راه کمک به ورزش و جوانان قدم بردارد نه اینکه بر تن نحیف و ضعیف ورزش با قلم خود بکوبد. ایشان یکی از افرادی هستند که خواهان تغییر در اداره تربیت بدنی بودند حال چه شده است که یک دفعه ۱۸۰ درجه تغییر موضع داده و بر علیه ورزش قلم فرسایی می نماید. اگر بخواهم از نمونه کارهای شما بگویم یکی دیگر مطلب کمال کر در خصوص اعزام بازیکنان بصورت ناقص و با سواری شخصی به سیرجان می باشد مطلبی در سایت گذاشتید که باعث شدند ریشه به تیشه بزنند و اسپانسر مردمی تیم کنار بکشند جالب این است که در بار دوم اعزام به سیرجان بازیکنان خواستار شدند که با سواری شخصی به سیرجان بروند که بخاطر همین مطلب بازیکنان با مینی بوس اعزام شدند ، نمی دانیم چرا بعضی ها علامه دهر هستند و یا کاسه داغ تر از آش.
  خواهشمندم اگر تمایل دارید باز هم در خصوص عملکرد ورزش شهرستان مطلبی در سایت خود بگذارید بهتر است با مسئول ورزش شهر هماهنگی داشته باشید و از چون و چرای قضیه با خبر شوید. لطفا با آقای یلقی رئیس تربیت بدنی شهرستان در خصوص مطالب خود داشته باشید تا یکطرفه به قاضی نروید.

  • modir - 2016-03-02 در 1:08 ق.ظ

   باسلام خدمت دوست عزیز آقای شهروند
   قبل از هرچیزی ای کاش شما نام کامل خود را می نوشتید تا بنده مخاطب خود را می شناختم و جواب جنابعالی را می دادم گرچه شما را از مطالبتون می شناسم…
   دوست عزیز پس خود مسئول ورزش کجاست یا چرا از طرف روابط عمومی جوابیه ندادند..معمولا جوابیه از طرف روابط عمومی اداره متبوعه به جراید یا سایت موردنظر ارسال می شود و دوما اگر شما جواب دادید چرا اسمتون را ننوشتید.هم میخواهید جواب بدید و هم میخواهد ناشناخته بمانید!؟

   ۱/دوست آگاه من اگر به قسمت بایگانی ورزشی سایت مرجعه کنیداکثر خبرهای ورزشی مربوط به اداره ورزش با هماهنگی توکلی مسئول سایت این اداره بوده و در جاهایی وی تماس گرفته و گفتند که این خبر در سایت ارکین کار شود که در همان لحظه گذاشته شده است…شما و دوستانتان با یکی دو خبر این چنینی مجبور به واکنش شدید اگر خبرهای مربوط به……………….چکار می کردیذ؟!
   ۲/آقای شهروند,موضوع نونهالان:آقای واحدی و شایسته مدیر و مربی تیم نونهالان استیل البرز با من تماس گرفتند که میخواهند از لیگ برتر نونهالان کشور بعلت مشکلات مالی انصراف دهند و گفتند که مسئولین را آگاه نمایید.بنده هم این خبر را رسانه ای کردم تا بلکه مسئولین محترم شهر با توجه به اینکه در بهبهه انتخابات سرشون هم شلوغ بود دست این نوگلان را که قهرمانی کشور را یدک می کشند بگیرندتا آنها با فراق باز به مسابقات ادامه دهند…این کجاش تخریب ورزش و …. است؟!
   ۳/دوست عزیز بنده با همکاری سایر دوستان همکار افتخارات ورزش شهرستان را چندین بار توسایت گذاشتم که بایگانی ارکین گواه آن است ولی شما آستانه تحملتان را بالا ببرید و با یک انتقاد کوچک مثل بید نلرزید بلکه با حوصله و متانت جواب منتقدان را بدید….تاانتقاد نباشدپیشرفتی حاصل نمیشود….همیشه به به چه چه هم خوب نیست…..
   ۴/در مورد موضوع آق محمد سلاق:دوست آگاه با ورزش آق قلا،این ملی پوش والیبال که زحمات زیادی جهت احداث زمین والیبال ساحلی با دیگروالیبالیستهای ساحلی کشیده ،با توجه به اینکه با رییس ورزش مشکل دارد باید در روز افتتاحیه دعوت نشود…لااقل وی را بعنوان رییس هیات والیبال دعوت می کردید؟!ضمنا فرموده بودید که مصاحبه در جام رمضان با آقای سلاق را حذف کردید..اگر میخواستم حذف کنم که با او مصاحبه نمیکردم….لطفا جواب خود را با رجوع به بایگانی ورزشی سایت بگیرید…زحمت زمین والیبال ساحلی با کسی…گرفتن مزدش با کس دیگر(حلوارا حکیم میخورد/شلاق را یتیم)
   ۵/درمورد اعزام والیبالیستها با وسیله شخصی به سیرجان:آقای شهروند عزیز(ِی)این متنو یکی از دوستان نوشت و برای ارکین فرستاد…من هم تعجب کردم که یک تیم اونم در لیگ دسته اول والیبال کشور با سواری شخصی و بدون سرپرست و فقط با یک مربی اعزام شده….اون روز زنگهای زیادی از خود بازیکنان برای من آمد و گفتند که همان روز خسته و کوفته به سیرجان رسیدند و بدون استراحت بازی کردند…چرا باید اینطوری باشد؟چرا سرپرست تیم نباید همراه تیم باشد؟واقعا جان این عزیزان برای شما مهم نیست؟اگر واقعا هزینه نداشتید چرا تیم را اعزام نمودید…جالبتر این است که بعد از برد در بازی برگشت در آق قلا در مقابل سیرجان بعضی از مسئولین تیم خطاب به بازیکنان گفتند که چرا امروز بازی را بردید؟!
   ۶/دوست عزیز شهروند گفتنی ها از شروع والیبال و چگونگی قراردادها و……زیاده ولی نمیشه همه را گفت و شما با این انتقاد کوچک که به حق هم بود بنده را باد انتقاد گرفتید….بجای اینکه کسی را محکوم کنید مشکلات ورزش را حل نمایید تا بعدا در درگاه احدیت شرمسار نباشیم….
   گفتنی ها زیاد است انشاا.. در مقال دیگر به بررسی مشکلات ورزش شهرستان با استفاده از نظرات کارشناسان و ورزشکاران خواهیم پرداخت….
   موفق باشید

 • مهمان - 2016-03-04 در 9:59 ق.ظ

  سلام . چرا مطالب دروغ و کذب مینویسید آقای شهروند محترم . تنها حامی ورزش والیبال آق قلا حاج حمید موحد تا دقیقه ۹۰هم حمایت مالی خود را از تیم دریغ نکردند شاهد این امر سلیمان ایزدی هستند … حاج حمید موحد به خاطر حرف بی ربط یکی از افرادی که تو گروه تلگرامی حامیان والیبال به وی گفتند از گروه لفت دادند …کمال کرها کار بدی نکردند که به عنوان یک هوادار والیبال بعد از بازی با گل گهر سیرجان پیش آقای نورانی رفتند و مشکلات تیم را گفتند و تقاضای کمک کردند و ایشان همان جا گفتند که یک ملییون به خاطر این هوادار متعصب به تیم میدن .. اون موقع کجا بودی آقای مسوول محترم .؟به خاطر انتقاد سازنده امثال کمال کرها چندین بار وی را از گروه تلگرامی خودتان حذف کردید .چرا ؟مشکلات ورزش شهرمان آق قلا زیاد است زیاد . اگر کار را به کاردان بسپارید شاید بسیاری از این مشکلات حل شوند .پس به جای حرفهای کذایی به فکر خدمت به مردم باشید نه دنبال حاشیه ، به قول امثال کمال کرها که بارها گفتند قدر صندلی که در آن نشستید را بدانید تا مردم به نیکی از شماها یاد کنند . تا انتقادی هم نباشد اصلاحی هم در کار نیست . مسندنشینان ورزش آق قلا یکمی فقط یکمی به فکر ورزش این شهر باشید و فرافکنی نکنید.با تشکر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست