• تاریخ: 2015-08-13
  • شناسه خبر: 7044
  • 1,888 بازدید

احتمال رویارویی تیم فوتبال شیرین ویژن آق قلا با فولاد خوزستان و استقلال تهران در جام حذفی ایران

ارکین نیوز-تیم فوتبال شهدای آق قلا که سال قبل قهرمان لیگ برتر و جام حذفی فوتبال گلستان شده با امسال با نام جدید شیرین ویژن آق قلا بعنوان نماینده گلستان در جام حذفی و لیگ ۳ کشور شرکت می کند. طی قرعه کشی که در فدراسیون فوت ...

ارکین نیوز-تیم فوتبال شهدای آق قلا که سال قبل قهرمان لیگ برتر و جام حذفی فوتبال گلستان شده با امسال با نام جدید شیرین ویژن آق قلا بعنوان نماینده گلستان در جام حذفی و لیگ ۳ کشور شرکت می کند.

طی قرعه کشی که در فدراسیون فوتبال انجام شددر قسمت گروه b و در کنار تیمهایی همچون استقلال تهران ،فولاد خوزستان ، تراکتور سازی تبریز، نفت تهران ، سایپا و صبای قم قرا گرفت.

گزارش کامل جدول حذفی در ادامه مطلب …

جدول قرعه کشی جام حذفی فوتبال در فصل ۹۴ -۹۵ مشخص شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، قرعه کشی جام حذفی در دو گروه برگزار شد که نتیجه این قرعه کشی به شرح زیر است:
جدول در دو ردیف A و B طراحی شده که تیم‌ها بر این اساس به دیدار یکدیگر می‌روند. پرسپولیس در قسمت A جدول و استقلال در قسمت B جدول قرار دارد.
ردیف A
در نخستین دیدار مقدماتی یکی از تیم‌های قهرمان استان به مصاف خلخال‌دشت اردبیل می‌رود. برنده این بازی با برنده دیدار داماش گیلان و مقاومت تهران روبرو می‌شود که برنده این مسابقه هم در مرحله یک چهارم نهایی با سپاهان بازی می‌کند.
در طرف مقابل این بخش از جدول تیم قهرمان استان به مصاف نفت و گاز گچساران می‌رود که برنده این مسابقه با برنده شهرداری کامیاران و کارای شیراز بازی می‌کند. برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم با استقلال اهواز روبرو می‌شود. احتمال رویارویی استقلال اهواز و سپاهان در مرحله هشتم وجود دارد.
رهپویان رضوانشهر به مصاف منطقه آزاد کیش می‌رود. برنده این دیدار با برنده مسابقه نفت امیدیه و هامون سازه زاهدان بازی می‌کند که برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی با راه‌آهن روبرو می‌شود.
در بخش بعدی این جدول تیم نسل ابومسلم مشهد با سپیدرود رشت روبرو می‌شود که برنده این مسابقه با برنده دیدار قهرمان استان و شهرداری ماهشهر بازی می‌کند و برنده آن در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف استقلال خوزستان می‌رود. در این بخش از جدول احتمال رویارویی استقلال خوزستان و راه‌آهن در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
در نیمه پایینی جدول طرف A تیم قهرمان استان به مصاف کوثر مهران ایلام می‌رود. برنده این بازی با برنده دیدار شاهین بندرعامری بوشهر و ایران جوان هرمز بازی می‌کند. برنده این دیدار هم در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف ذوب‌آهن می‌رود.
در طرف بعدی این بخش از جدول هف سمنان با امید رزکان البرز روبرو می‌شود. برنده این دیدار با برنده کارگربن گز و استقلال جوان ساوه روبرو می‌شود که برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف گسترش‌فولاد می‌رود. احتمال رویارویی ذوب‌آهن و گسترش‌فولاد در مرحله یک هشتم وجود دارد.
در بخش پایینی نیمه دوم گروه A عقاب نیروهوایی به مصاف ابوذر به کهگیلویه می‌رود که برنده این دیدار با برنده دیدار قهرمان استان و صنعت ساری دیدار می‌کند تا برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی حریف ملوان بندرانزلی شود.
در بخش بعدی این جدول پیکان تهران با شهرداری بندرعباس روبرو می‌شود. برنده این مسابقه به مصاف قهرمان استان و خانه به خانه بابل می‌رود که برنده این دیدار هم با پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی روبرو می‌شود. احتمال رویارویی پرسپولیس و ملوان در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
تیم‌های لیگ برتری پرسپولیس، ملوان، گسترش‌فولاد، ذوب‌آهن، استقلال خوزستان، راه‌آهن، استقلال اهواز و سپاهان در گروه A جدول قرار دارند.

ردیف B

در ابتدای جدول B جام حذفی قهرمان استان با صبای باقرشهر روبرو می‌شود. برنده این دیدار به مصاف برنده دیدار الوند همدان و آلومینیوم اراک می‌رود که برنده این مسابقه هم در مرحله یک شانزدهم نهایی با نفت تهران روبرو می‌شود.
قهرمان استان به مصاف پیام چهارمحال بختیاری می‌رود که برنده این دیدار با برنده دیدار شهرداری کاشان و استقلال آبی «ب» به تهران می‌رود که برنده این دیدار با پدیده خراسان در مرحله یک شانزدهم نهایی روبرو می‌شود. در مرحله یک هشتم نهایی این بخش از جدول احتمال رویارویی نفت تهران و پدیده خراسان وجود دارد.
در بخش دیگر ردیف B نماینده سمنان با تربیت نوین یزد روبرو می‌شود که برنده این بازی با برنده راهیان کرمانشاه و کاسپین قزوین روبرو می‌شود که برنده این دیدار به مصاف استقلال تهران می‌رود.
در بخش بعدی این جدول نفت نوین آبادان با ایثار جیرفت دیدار می‌کند. برنده این مسابقه با برنده قهرمان استان و شیرین‌فراز گلستان روبرو می‌شود که برنده این دیدار در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف فولادخوزستان می‌رود. احتمال رویارویی استقلال تهران و فولادخوزستان در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
در گروه پایین ردیف B قهرمان استان به مصاف آراد اصفهان می‌رود. برنده این دیدار با برنده مسابقه کادوس گیلان و نیروی زمینی تهران روبرو می‌شوند که برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم نهایی با صبای قم دیدار می‌کند.
در بخش بعدی این جدول برنده اتکای گلستان و پرسپولیس گناوه با برنده دیدار شهرداری زنجان و بهشت کرمانشاه دیدار می‌کنند که برنده دیدار در مرحله یک شانزدهم نهایی با تراکتورسازی روبرو می‌شوند. احتمال رویارویی تراکتورسازی و صبای قم در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
در بخش بعدی این ردیف برنده شهرداری ارومیه و پیام وحدت مشهد با برنده پارس جنوبی بوشهر و بازرگانی آمل روبرو می‌شود که در نهایت برنده این بازی در مرحله یک شانزدهم نهایی به دیدار سایپا می‌رود.
برنده دیدار کارون اهواز و ماشین‌سازی تبریز با برنده قهرمان استان و شهرداری جویبار روبرو می‌شود که پیروز این دیدار به مصاف سیاه‌جامگان مشهد و سایپا می‌رود. احتمال رویارویی سایپا و سیاه‌جامگان مشهد در مرحله یک هشتم نهایی وجود دارد.
در ردیف B تیم‌های لیگ‌برتری سیاه‌جامگان، سایپا، تراکتورسازی، صبای قم، فولادخوزستان، استقلال تهران، پدیده خراسان و نفت تهران حضور دارند.

  • لینچ - 2015-08-14 در 10:26 ق.ظ

    امیدواریم که تیم شهرمان نماینده خوبی برای استان در جام حذفی باشد که ما از اینجا میخواهیم که همه ورزشکاران و ورزش دوستان تا حد ممکن برای تشویق تیم شهرمان در این رقابتها به دیدارهایی که برگذار میشه برویم واز مسئولین شهرمان هم خواستار ان هستیم که نهایت همکاری را با این تیم داشته باشند //

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست