• تاریخ: 2015-12-20
  • شناسه خبر: 12016
  • 2,348 بازدید

احتمال رفتن رسول آقچلی و اسماعیل مسافر از تیم جواهری در نیم فصل

ارکین نیوز – از گنبد خبر میرسد رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر که از اول فصل با وجود قراردادهای کله مورچه ای پولی را دریافت نکرده اند، این عزیزان نیز به کمیته انضباطی شکایت کرده اند. این دو بازیکن که از باشگاه لیگ یکی ...

ارکین نیوز – از گنبد خبر میرسد رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر که از اول فصل با وجود قراردادهای کله مورچه ای پولی را دریافت نکرده اند، این عزیزان نیز به کمیته انضباطی شکایت کرده اند.
این دو بازیکن که از باشگاه لیگ یکی با پیشنهاد خوبی مواجه هستند تا روز دوشنبه( تشکیل کمیته انضباطی) منتظر میمانند تا حداقل ۷۰% قراردادهایشان نقد شود ، در غیر اینصورت به باشگاه لیگ یکی می پیوندند. البته کلیه بازیکنان جواهری و کادر فنی بابت قراردادهایشان مبلغی به حساب آنان واریز نکرده اند .

طبق قانون فدراسیون والیبال اگر باشگاه تا ۷۰% قرار داد را تا نیم فصل اول پرداخت نکند این بازیکن ، بازیکن آزاد محسوب میشود حالا پیدا کنید پرتقال فروش را که رسول ( ارزنده ترین بازیکن نیم فصل) از جواهری به تیم دیگری برود. امیدواریم این قضیه بی پولی در باشگاه جواهری به خیر و خوشی تمام شود ، و والیبال گنبد بیشتر از این آسیب نبیند.
سایت گنبداسپورت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست