• تاریخ: 2016-10-23
  • شناسه خبر: 21045
  • 328 بازدید

آق محمدسلاق:هنوز میخواهم بازی کنم؛ هیچ سمت رسمی را نمی پذیرم!

ارکین نیوز-بازیکن باتجربه گلستانی تیم والیبال ساحلی ایران گفت: من نظرم را درباره مربی تیم ملی اظهار کردم اما از حرف‌هایم برداشت اشتباه صورت گرفت و به اشتباه نیز منتشر شد. «آق محمد سلاق»افزود: من انتقاد خاصی از «کیودای» س ...

ارکین نیوز-بازیکن باتجربه گلستانی تیم والیبال ساحلی ایران گفت: من نظرم را درباره مربی تیم ملی اظهار کردم اما از حرف‌هایم برداشت اشتباه صورت گرفت و به اشتباه نیز منتشر شد.

«آق محمد سلاق»افزود: من انتقاد خاصی از «کیودای» سرمربی برزیلی تیم ملی نکرده‌ام و انتقاد زیادی هم نسبت به او ندارم، بلکه گفتم این مربی هرچند تمرینات خیلی خوبی داشت اما مربیگری اش را نپسندیدم.

من فقط نظر شخصی خود را عنوان کردم و اصلاً نگفتم که مربیگری او صفر بوده است. او ادامه داد: یک ماه زیرنظر این مربی تمرینات به روزی داشتیم اما مشکلی که وجود داشت یکسان بودن تمرینات بازیکنان جوان و پابه سن گذاشته بود؛ مثلاً تمرینی که به پرویز فرخی ‌داده می شد با تمریناتی که به یک بازیکن کمتر از بیشت سال داده می شد، یکسان بود.

او اضافه کرد: کیودای در یکی از بازی ها مارا مجبور کرد حدود ۴۰ دقیقه آبشار نمایشی بزنیم که در ادامه توان بازی کردن برای ما باقی نماند! «سلاق»در ادامه افزود: این دوره جزو دوره هایی است که والیبال ساحلی ایران بسیار فعال است و فدراسیون عملکرد بسیار خوبی در این زمینه دارد.

او درباره تمایلش به مربیگری در کنار سرمربی تیم ملی، بیان کرد: دو سال پیش نیز به من و پرویز فرخی پیشنهاد سرمربیگری دادند اما من اعلام کردم که می‌خواهم به بازی کردن ادامه بدهم. اما اگر به هر عنوانی از من کمک بخواهند حتماً کنار تیم ملی خواهم بود، با این حال هیچ سمت رسمی را نمی پذیرم و می‌خواهم به بازی کردن ادامه بدهم.
گلشن مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست