• تاریخ: 2015-10-27
  • شناسه خبر: 9817
  • 2,262 بازدید

آق قلا با تیم ترکمنصحرا در مسابقات والیبال دسته یک

ارکین نیوز – تیم والیبال بزرگسالان آق قلا با نام ترکمنصحرا در مسابقات لیگ دسته یک کشور شرکت می کند. نشست اعضای هیات مدیره و متولیان تیم والیبال ترکمنصحرای آق قلا با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان امروز صبح در ...

ارکین نیوز – تیم والیبال بزرگسالان آق قلا با نام ترکمنصحرا در مسابقات لیگ دسته یک کشور شرکت می کند.
نشست اعضای هیات مدیره و متولیان تیم والیبال ترکمنصحرای آق قلا با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان امروز صبح در محل اداره ورزش و جوانان آق قلا برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز این تیم که مردمی ترین تیم والیبال آق قلا لقب گرفته که در لیگ دسته یک کشور حضور پیدا خواهد کرد.
لازم به ذکر است حضور تیم والیبال آق قلا در مسابقات دسته یک کشور پس از چندین ماه بلاتکلیفی والیبال دوستان باعث خوشنودی ورزش دوستان و مردم منطقه شد و احساس رضایت خود را به نوعی اعلام کردند.
گفتنی است این مسابقات از تاریخ ۲۷ آبان ۹۴ استارت خود را آغاز خواهد کرد و تیم ترکمن صحرای آق قلا که در گروه ۴ این رقابت ها با تیم های کاله جوان آمل ، شهرداری ساری ، سفیر گیلان و بابلسر قرار دارد با توجه به قرعه کشی مسابقات در دور اول استراحت خواهد کرد و در دور دوم در تاریخ ۴ آذر ۹۴ میزبان تیم شهرداری ساری می باشد که این بازی در سالن امام خمینی(ره) شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد.

  • FIFA SPORT - 2015-10-28 در 2:38 ب.ظ

    تبریک…خداوند همیشه و در همه حال حامی این تیم باشه

  • farhang gold - 2015-12-14 در 7:47 ب.ظ

    امیدوارم تیمی بلند آوازه و ظفر مند باشند و بتوانند مردم اق قلا را خرسند نگه دارند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست