• تاریخ: 2016-08-02
  • شناسه خبر: 19731
  • 773 بازدید

آغاز تمرینات تیم هاوش گنبد برای حضور قدرتمند در فصل جدید لیگ برتر والیبال

ارکین نیوز- مدیرعامل تیم والیبال هاوش گنبدکاووس گفت: حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ برتر والیبال کشور خواهیم داشت. مهدی محمدی اظهار کرد: تمرینات تیم هاوش گنبد برای حضور در فصل جدید لیگ برتر والیبال کشور، از دوشنبه ۱۱ مردا ...

ارکین نیوز- مدیرعامل تیم والیبال هاوش گنبدکاووس گفت: حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ برتر والیبال کشور خواهیم داشت.

مهدی محمدی اظهار کرد: تمرینات تیم هاوش گنبد برای حضور در فصل جدید لیگ برتر والیبال کشور، از دوشنبه ۱۱ مرداد زیر نظر بای محمد دوجی آغاز شده است.

وی افزود: در نخستین جلسه تمرینی ۱۲ بازیکن حضور داشتند و تا کنون با گل محمد سخاوی، کمال قریشی، آرمین ایگدری، آرمان صالحی و متین تکاور قرارداد بسته‌ایم.

مدیرعامل تیم والیبال هاوش گنبدکاووس تصریح کرد: قرار است ابتدای هفته آینده جلسه‌ای داشته باشیم تا تکلیف نهایی تیم هاوش گنبد برای حضور در لیگ برتر والیبال مشخص شود، اما تمرینات را آغاز کردیم تا از دیگر تیم‌ها عقب نمانیم.

محمدی در خصوص بودجه تیم هاوش گنبد برای حضور در لیگ برتر والیبال، خاطرنشان کرد: هنوز مبلغ بودجه اعلام نشده، اما تمام سعی‌مان این است تا تیمی قدرتمند مانند سال ۹۰ ببندیم و در مکان‌های بالایی جدول قرار بگیریم.

وی ادامه داد: بومی سازی و جوانگرایی از مهم‌ترین اهداف تیم والیبال هاوش گنبد است و در حال رایزنی با فدراسیون هستیم تا رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر را که با تیم کاله مازندران قرارداد بسته‌اند به گنبد برگردانیم.

به گزارش ترکمن سسی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور ۱۸ مهر آغاز خواهد شد.
مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست