• تاریخ: 2016-06-23
  • شناسه خبر: 18815
  • 703 بازدید

آزمون گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران

ارکین نیوز-سردار آزمون دو فصل دیگر با روبین کازان قرارداد دارد و به نظر می رسد بخشی از تیم رویایی این باشگاه برای فصل آینده باشد. درخشش خیره کننده سردار آزمون در ترکیب روستوف باعث شد تا تیمهایی از لیگ روسیه به دنبال جذب ...

ارکین نیوز-سردار آزمون دو فصل دیگر با روبین کازان قرارداد دارد و به نظر می رسد بخشی از تیم رویایی این باشگاه برای فصل آینده باشد.

درخشش خیره کننده سردار آزمون در ترکیب روستوف باعث شد تا تیمهایی از لیگ روسیه به دنبال جذب او باشند. آزمون که به صورت قرضی در روستوف بازی می کرد، دو فصل دیگر با روبین کازان قرارداد دارد و به همین دلیل از یکی دو روز قبل در تمرینات این تیم شرکت کرده است.

روبین کازان که پس از چند فصل افول، این فصل با سرمایه گذاری فراوان قصد بازگشت به جمع تیمهای مدعی لیگ روسیه را دارد با استخدام خاویر گارسیای اسپانیایی و جذب چند بازیکن تراز اول عزم خود را برای رسیدن به این هدف جزم کرده است.

از نگاه باشگاه روبین کازان و سرمربی اش، سردار آزمون نیز می تواند این تیم را برای بازگشت به روزهای اوج کمک کند و بخشی از تیم جذاب فصل آینده این تیم تاتارستانی باشد . به همین لیل هم هست که روبین کازان فعلا از حق ترانسفر ۵ تا ۷ میلیون یورویی چشمپوشی کرده و با پیشنهادی جذاب سعی در حفظ مهاجم ۲۱ ساله ایرانی اش دارد.
01121652
از روسیه خبر می رسد مدیران روبین کازان، با پیشنهادی نزدیک به ۳ میلیون یورو، علاقمندند تا آزمون را برای فصل آینده حفظ کنند و مانع از جدایی اش شوند. آنها فصل قبل نیز پیشنهادی بالغ بر ۲٫۵ میلیون یورو به سردار دادند اما این مهاجم تصمیم گرفت به روستوف برود و زیر نظر قربان بردی اف بازی کند.

با توجه به این پیشنهاد، هر تیمی خواهان آزمون باشد باید مبلغی بالاتر به او پیشنهاد بدهد. مبلغی که در صورت تمدید قرارداد بردی اف با روستوف، شاید به سردار ارائه شود و او دوباره پیراهن روستوف را بر تن کند. اگر آزمون با قراردادی به ارزش ۳ میلیون یورو در روبین کازان بماند جزئی از تیم رویایی گارسیا برای فصل آینده خواهد بود و البته گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران. مهاجمی که این روزها تیمهایی از مرکز اروپا را نیز خواهان خود می بیند.
ورزش۳

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست