• تاریخ: 2015-11-28
  • شناسه خبر: 11110
  • 553 بازدید

آزمون محبوب هم تیمی‌ها

ارکین نیوز-مهاجم ملی پوش روستوف این روزها با بازگشت از بند مصدومیت با انگیزه های بالا در صدد بازگشت به ترکیب اصلی تیمش است. سردار آزمون بعد از غیبت چند هفته ای در بازی ها و تمرینات روستوف هفته قبل برای ۳۰ دقیقه در ترکیب ...

ارکین نیوز-مهاجم ملی پوش روستوف این روزها با بازگشت از بند مصدومیت با انگیزه های بالا در صدد بازگشت به ترکیب اصلی تیمش است.

سردار آزمون بعد از غیبت چند هفته ای در بازی ها و تمرینات روستوف هفته قبل برای ۳۰ دقیقه در ترکیب تیمش مقابل یوفا به میدان رفت اما نتوانست فروغ همیشگی را داشته باشد. حالا در آستانه جدال روستوف با کراسنودار ملی پوش ایرانی روستوف با انگیزه های بالا در تمرینات تیمش حاضر می شود تا در روزهایی که مهاجمان اصلی تیم روسی مصدوم هستند دوباره به ترکیب اصلی بازگشته و موتور گلزنی اش را روشن کند.
01077913
سایت روستوف در گزارشی تصویری از آخرین تمرین این تیم با اشاره به آمادگی تنی چند از ستاره های تیم به سردار آزمون اشاره کرد و مدعی شد قربان بردی اف سرمربی تیم از انگیزه های بالای این مهاجم جوان خوشحال است و با دل بستن به ساق های این بازیکن امیدوار است جایگاه دوم جدول را در بازی روز دوشنبه حفظ کرده و مقابل کراسنودار به برتری برسد.
01077912
نکته جالب این که سردار آزمون با وجود مدت زمان کوتاه از پیوستن به روستوف این روزها به یکی زا بازیکنان محبوب تیمش تبدیل شده است تا جایی که در حاشیه تمرینات و اردوهای تیم بیشتر ستاره های سرشناس روستوف با بازیکن ایرانی اوقات فراغت خود را سپری کرده و سر به سر هم تیمی جوان و اینده دار خود می گذارند درست مثل تمرین روز گذشته تیم که آزمون در آغوش کاپیتان و ستاره برزیلی روستوف قرار داشت/ورزش۳

  • 000 - 2015-11-29 در 12:05 ب.ظ

    سردار بیزیمدا یوره گیمیزدا …

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست