• تاریخ: 2016-02-15
  • شناسه خبر: 14750
  • 391 بازدید

گردشگران صندلی‌های خالی قطار گرگان به اینچه برون را پر می‌کنند

ارکین نیوز-اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان با اداره کل راه آهن و دفاتر خدمات مسافرتی تفاهمی را امضا کرد تا گردشگران این استان صندلی‌های قطار گردشگری گرگان به اینچه برون را پر کنند. ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی اس ...

ارکین نیوز-اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان با اداره کل راه آهن و دفاتر خدمات مسافرتی تفاهمی را امضا کرد تا گردشگران این استان صندلی‌های قطار گردشگری گرگان به اینچه برون را پر کنند.

ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی استان گلستان، درباره راه اندازی قطار گرگان به اینچه برون به خبرنگار مهر گفت: چندماه قبل قطار گردشگری گرگان به اینچه برون توسط معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد اما چون کار منسجمی وجود نداشت که گردشگر در این مسیر تردد کند، با رکود مواجه شد. با تفاهمی که با راه آهن استان گلستان و دفاتر خدمات مسافرتی داشته‌ایم، قرار بر این شد که تورهای گردشگری برای استفاده قطار گرگان-اینچه برون راه اندازی شود.

وی ادامه داد: این تورها اکنون فعال شده و برای استفاده گردشگران بازارچه‌ها و مراکز خرید صنایع دستی و سوغات را نیز در اینچه برون راه اندازی کرده ایم بنابراین تورهای گردشگری در اینچه برون به مراکز خرید صنایع دستی ختم می‌شود. همچنین در این مسیر گردشگران می توانند از دیوار تاریخی و دفاعی گرگان را نیز ببینند.

کریمی گفت: دفاتر خدمات مسافرتی تورهای گردشگری برای این مسیر را از الان برگزار می‌کنند تا این مسیر به صورت دائم مسافر داشته باشد در عین حال گردشگران به صورت آزادانه نیز می‌توانند بلیت قطار را به قیمت دو هزار تومان خریداری کرده و از این مسیر تردد کنند.

کریمی با بیان اینکه مسیر قطار گرگان به اینچه برون یک ساعته است افزود: این قطار جدا از قطار تهران به گرگان است بنابراین گردشگرانی که از تهران به گرگان می‌رسند باید برای رفتن به اینچه برون سوار بر قطار گرگان_اینچه برون که متعلق به شرکت رجاست شوند.
download (4)مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست