• تاریخ: 2015-12-31
  • شناسه خبر: 12559
  • 1,099 بازدید

هواشناسی گلستان: بارش برف و طوفان در راه است

ارکین نیوز- اداره کل هواشناسی گلستان برای روزهای شنبه و یکشنبه آینده بارش برف، وزش شدید باد، کاهش دما و اختلال در تردد جاده ای مناطق کوهستانی را پیش بینی کرد. به گزارش ایرنا این اداره کل روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام ک ...

ارکین نیوز- اداره کل هواشناسی گلستان برای روزهای شنبه و یکشنبه آینده بارش برف، وزش شدید باد، کاهش دما و اختلال در تردد جاده ای مناطق کوهستانی را پیش بینی کرد.

به گزارش ایرنا این اداره کل روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: از اواسط روز شنبه، بتدریج با نفوذ جریانات سرد و مرطوب شمالی شاهد وزش شدید باد، مواج شدن دریا و ابری شدن آسمان خواهیم بود.

همچنین بارش باران، در ارتفاعات بارش برف و کاهش دما به میزان ۸ تا ۱۲ درجه سلسیوس و در برخی مناطق تشکیل مه پیش بینی می شود.

بارش ها تا بعد از ظهر یکشنبه ۱۳ دی ماه تداوم خواهد داشت و از بامداد دوشنبه نیز کاهش تدریجی ابر در سطح استان مشاهده خواهد شد.

با توجه به بارش برف در ارتفاعات استان از بعد از ظهر شنبه تا یکشنبه اختلال در تردد جاده ای مناطق کوهستانی و مرتفع دور از انتظار نیست.

گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی جوی هواشناسی گلستان در این اطلاعیه همچنین اضافه کرد: پیش بینی ها برای فردا جمعه ۱۱ دی حاکی از حاکمیت تدریجی جریانات جنوبی در استان است که این وضعیت تا اواسط روز شنبه در استان ادامه خواهد داشت و برای صبح شنبه نیز با وزش باد شدید در ارتفاعات و بخش هایی از شرق استان همراه خواهد شد.

همچنین در روز جمعه و شنبه تا اواسط روز، افزایش دمای هوا به میزان ۵ تا ۷ درجه پیش بینی می شود.

آسمان گرگان هم اینک ابری و دمای هوا ۱۳ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست