• تاریخ: 2017-03-10
  • شناسه خبر: 22492
  • 941 بازدید

هفته قهرمانی مسابقات اسب‌دوانی پاییزه ‌در گنبدکاووس برگزار شد

ارکین نیوز- هفته سی‌ام پایانی و قهرمانی مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور با شرکت ۷۸ چابک‌سوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد. نوربردی توسلی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: برترین‌ه ...

ارکین نیوز- هفته سی‌ام پایانی و قهرمانی مسابقات اسب‌دوانی کورس پائیزه کشور با شرکت ۷۸ چابک‌سوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

نوربردی توسلی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: برترین‌های هفته سی‌ام و قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه عصر امروز در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس معرفی شدند.

وی افزود: در هفته سی‌ام و قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر امروز ۷۸ رأس اسب در ۸ دور در مسافت‌های یک‌هزار و یک‌هزار و ۲۰۰ و یک‎هزار و ۶۰۰ متری با هم رقابت کردند.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: در پایان این هفته از رقابت‌ها، رامین قهرمانی با اسب قابوس، آرمین آق‌آتابای با اسب پوربه، نورمحمد بهادر با اسب‌های ماریانا و یانیک، بنیامین جرجانی با اسب ایلوسیو، کمال دالیجه عطا با اسب‌های پالرمو و تک‌گل و نادر صالح‌پور با اسب آس‌پایر عناوین برتر دورهای مختلف را کسب کردند.

وی افزود: در پایان این فصل از مسابقات رحیم بردی مهرانی به‌عنوان برترین مربی فصل زمستان، بنیامین جرجانی برترین چابک‌سوار فصل، نورمحمد بهادر به‌عنوان برترین چابک‌سوار هفته قهرمانی و اسب بای‌بای به‌عنوان برترین اسب سال معرفی شدند.

بردی توسلی اظهار کرد: به سوارکاران، مربیان و صاحبان اسب‌های پیروز هم این هفته بیش از یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا شد.

در مسابقات کورس پائیزه گنبدکاووس اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد با هم رقابت می‌کنند.

  • خداوردی - 2017-03-11 در 10:31 ق.ظ

    با سلام//مسابقات در سطح خوب وبا استقبال انبوهی از مشتاقان اسب واسبدوانی که رشته بسیار مهیجی است برگذار شد که خیلی جذاب ودیدنی ودر هوای بسیار خوب مطلوب اجرا شد //و اما // به بهانه میزبانی مسابقات کورس بهاره ۹۶اسبدوانی کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان اق قلا که امیدواریم تعداد هفته های اختصاص داده شده به این مسابقات به شهرستان اق قلا بار دیگر کم نشود /از رئیس محترم وارجمند اداره ورزش وجوانان شهرستان اق قلا خواستاریم که به مجوعه سوارکاری شهرستان سری بزنند واز مشکلات مجمومعه که هروز بیشتر وبیشتر میشود اطلاع یابند.اگر وقت داشته باشند.اگر بشه.امیدواریم که بشه …..که رئیس مجترم اداره ورزش وجوانان شهرمان انقدر جلسه دارند که نمیرسند به مجموعه سوارکاری سری بزنند حداقل طی این مدت ریاست جناب یلقی ایشان از مجموعه سوارکاری /که حالا بررسی وپیگیری مشکلاتش بماند جای خودش… امیدواریم که فکری بهحال میدان سوارکاری شهرستان اق قلا بشه…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست