• تاریخ: 2015-05-03
  • شناسه خبر: 3693
  • 737 بازدید

مشکل آنتن دهی همراه اول در روستای قلعه جیق آق قلا

ارکین نیوز-با گذشت بیش از هشت ماه و علی رغم پیگیری مسئولین روستای قلعه جیق آق قلا همچنان مشکل آنتن دهی همراه اول در این روستا وجود دارد. آبان ماه سال گذشته بود که با خبر شدیم روستای قلعه جیق از توابع بخش مرکزی شهرستان آق ...

Golestanema9
ارکین نیوز-با گذشت بیش از هشت ماه و علی رغم پیگیری مسئولین روستای قلعه جیق آق قلا همچنان مشکل آنتن دهی همراه اول در این روستا وجود دارد.

آبان ماه سال گذشته بود که با خبر شدیم روستای قلعه جیق از توابع بخش مرکزی شهرستان آق قلا با مشکلات بسیار زیاد آنتن دهی اپراتور همراه اول مواجه است که خبر آن با عنوان “وقتی همراه اول ، همراه آخر می شود / عدم آنتن دهی همراه اول در روستای قلعه جیق آق قلا + تصویر” در فضای مجازی استان درج گردید.
“ایوب گرکز” رئیس شورای روستای قلعه جیق گفت : متاسفانه در حدود ۲ سال است که آنتن دهی اپراتور همراه اول در این منطقه بسیار ضعیف می باشد .

مدتی بود که با همکاری شورای محل این مشکل را پیگیری کردیم و سال گذشته این مشکل برطرف شد. ولی پس از مدت کوتاهی دوباره این مشکل بازگشت و هم اکنون با آنتن دهی بسیار ضعیف در این منطقه مواجع هستیم.

وی ادامه داد : ما با رییس شرکت مخابرات شهرستان آق قلا نیز مکاتباتی انجام داده ایم اما متاسفانه هنوز این مشکل پابرجاست.

“اسماعیلی ” دهیار روستای قلجیق نیز در خصوص این مشکل گفت : ما در این روستا با آنتن دهی همراه اول مشکلاتی عدیده ای داریم. در برهه ای از زمان این مشکلات برطرف شده بود ولی بعد از مدتی دوباره ضعف آنتن دهی سایه خود را بر روی این روستا می افکند.

وی افزود : این مشکل از طرف اهالی این روستا به طور بسیار زیاد به ما انعکاس داده شده است و مشکل تا حدی است که اهالی برای انجام برخی از امور خود قید انجام مکالمه از طریق تلفن همراه را زده و به صورت حضوری امورات روزمره خود را پیگیری می کنند.

دهیار روستای قلجیق ادامه داد : نتیجه مکاتبات ما با مسئولین ذی ربط و حتی جلسه با مسئولین مخابرات فقط منجر به حل موقتی این مشکل شد که آن هم پس از مدت کوتاهی دوباره با آن دست و پنجه نرم می کنیم.

وی با گلایه از مسئولین گفت : از مسئولین تقاضا دارم به این مشکل رسیدگی کنند. متاسفانه مشکلات اهالی این روستا کم نیست و آنتن دهی بسیار ضعیف همراه اول نیز باعث شده تا مشکلات دیگر چندین برابر گردد. آیا ما برای حل برخی از مشکلات خود که ممکن است با یک تلفن برطرف گردد ،باید به صورت حضوری آن هم با صرف هزینه بسیار بیشتر از تلفن به شهر مراجعه کنیم؟؟؟ باز هم تقاضا دارم به این مشکل به صورت جدی رسیدگی گردد.
اسپی دژ

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست