• تاریخ: 2016-08-25
  • شناسه خبر: 20129
  • 846 بازدید

مدیرآموزش و پرورش آق قلا:خبرنگاران عنصر تعلیم وتربیت هستند

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان آق‌قلا گفت :بی تردید راه ورود به مسیر توسعه رسانه ها بوده و خبرنگاران عنصر تعلیم و تربیت هستند. وی در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دولت برگزار شده بود، افزود:خبرنگاران با رعایت ...

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان آق‌قلا گفت :بی تردید راه ورود به مسیر توسعه رسانه ها بوده و خبرنگاران عنصر تعلیم و تربیت هستند.

وی در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دولت برگزار شده بود، افزود:خبرنگاران با رعایت صداقت در قلم وباجذب مخاطب بیشتر، مسیر رشد خود را طی نمایند.

نظری اظهار داشت :رسانه ها باید با حفظ رسالت خود در ارتقای جامعه و سلامت اجتماعی کمک کنند و با قلم خود شیوه درست زندگی، افزایش آگاهی و سطح علمی و فرهنگی جامعه را افزایش دهند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آق قلا ضمن تقدیر از فرماندار،امامان جمعه ،مسئولین ادارات،خیرین و اولیا دانش آموزان گفت:انتقاد حق همه ملت بوده و لذا جای نقد و انتقاد در جامعه باید همیشه باز باشد.
showimage (22)
وی نقد را کلید توسعه دانست و نقد دلسوزانه را باعث پیشرفت یک اداره و جامعه عنوان نمود.

در نشست شورای معاونین آموزش‌وپرورش با اصحاب رسانه، اونق ،سوقی و قربانی معاونین و آخوند توماج مسئول انجمن اولیا مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آق قلا هرکدام درباره عملکرد یکساله خود بیانات مبسوطی را ایراد نمودند…

درپایان از خبرنگاران حاظر در جلسه به مناسبت هفته خبرنگار تجلیل بعمل آمد…
showimage (23)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست