• تاریخ: 2015-03-26
 • شناسه خبر: 2754
 • 1,951 بازدید

قریشی: جشنواره نوروزی اقوام تا ۱۳ نوروز ادامه دارد

ارکین نیوز – تانی کاظمی – جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهرستان آق قلا به مدیریت شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی آق قلا در حال برگزاری است . یعقوب قریشی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش مرکزی آق‌قلا طی مصاحب ...

۲۰۱۵۰۳۲۵_۱۵۰۳۱۲
ارکین نیوز – تانی کاظمی – جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهرستان آق قلا به مدیریت شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی آق قلا در حال برگزاری است .
یعقوب قریشی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش مرکزی آق‌قلا طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز گفت: این دهکده با ابتکار فرماندار و پیشنهاد معاون فرماندار با هدف معرفی فرهنگ بومی، سنتی اقوام و تقویت صنایع دستی روستاها و توسعه گردشگری در دستور کار ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی شهرستان آق قلا قرار گرفت و مدیریت اجرایی جشنواره بر عهده شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش مرکزی آق قلا واگذار شد.
یعقوب قریشی اضافه کرد : ۲۲۰ غرفه در این جشنواره شامل غرفه غذاهای سنتی و لباس سنتی اقوام و ابزار و وسایل قومیت های مختلف را برعهده دارد و برگزاری مسابقات بومی و محلی ، کشتی سنتی گورش و والیبال ، برگزاری مسابقات شتر سواری و سوارکاری از جمله برنامه های این جشنواره است.
مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش مرکزی آق‌قلا اضافه کرد: از فرماندار محترم آقای هیوه چی و معاون ایشان آقای قجری که ایده برگزاری این جشنواره را مطرح کردند تشکر می کنم.
وی افزود: کلیه کارهای و برنامه های مراسم با مدیریت شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی آق قلا با همکاری دهیاری های روستاها و ارگان ها بوده و جهت برگزاری این مراسم از توانمندی بخش خصوصی نیز استفاده شده است.
قریشی در پایان اضافه کرد:این جشنواره تا ۱۳ نوروز ادامه دارد.
Yagoub-ghoreyshi__2

 • توکلی - 2015-03-27 در 5:35 ق.ظ

  خوب بود.دستتون درد نکنه برای اولین بار در این شهر برگزار شده و در سطح استان هم حرف اولو میزنه

 • خزر - 2015-03-27 در 5:53 ق.ظ

  من مسافری از شمال بودم که از برنامه تون خوشم اومد .فقط برای سالهای بعد دیدنی های منطقه که در دهکده نیامده را بصورت بنر در اطراف دهکده بزارید تا مسافرین آنها را بهتر ببینند و آشنا بشند.ممنون

 • تاجمحمد - 2015-03-27 در 5:56 ق.ظ

  برنامه تون عالی بود انشا..در سالهای بعد بهتر بشه.یک فکری به جایگاه پارک خودرو و سرویس بهداشتی میشد بهتر بود.

 • معین - 2015-03-27 در 8:56 ب.ظ

  خیلی برنامه جالبی داشتید.انشا..برای سالهای بعد مشکلات جزئی برطرف گردد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست