• تاریخ: 2017-02-04
  • شناسه خبر: 22197
  • 1,213 بازدید

فراخوان جذب مدرس حق التدریس دانشگاه علمی کاربردی گلستان

ارکین نیوز-دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان به منظور شناسائی و تأمین مدرسان دوره های علمی کاربردی از افراد بومی متخصص و مجرب دعوت به همکاری می نماید. به گزارش گلستان ما ؛ در متن این فراخوان آمده است: بسمه تعالی فرا ...

ارکین نیوز-دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان به منظور شناسائی و تأمین مدرسان دوره های علمی کاربردی از افراد بومی متخصص و مجرب دعوت به همکاری می نماید.

به گزارش گلستان ما ؛ در متن این فراخوان آمده است:

بسمه تعالی

فراخوان پذیرش مدرس حق التدریس علمی کاربردی برای تدریس دروس تخصصی رشته های علمی-کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان به منظور شناسائی و تأمین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه­مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته­های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط مندرج در پرتال واحد استانی به آدرس http://gl.uast.ac.ir/ دعوت به همکاری می نماید.

از این رو علاقه­مندان واجد شرایط می­توانند جهت اطلاع از عناوین رشته­های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان از تاریخ ۱۳/۱۱/۱۳۹۵ تا تاریخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۵ به پرتال اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گلستان به آدرس http://gl.uast.ac.ir/ مراجعه نمایند. بدیهی است شرکت در این فراخوان هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست