• تاریخ: 2015-01-03
  • شناسه خبر: 460
  • 2,286 بازدید

شهردار آق قلا: طی ۹ ماهه سال جاری ۲۰ کوچه و خیابان های شهر آق قلا آسفالت شد

ارکین نیوز-عبدالرشید قرنجیک صبح امروز طی مصاحبه خبری با واحد خبر صدا وسیمای گلستان گفت: طی ۹ ماهه سالجاری در سه مرحله ، آسفالت ریزی ۲۰ کوچه و خیابان های شهر آق قلا انجام  شده است . شهردار آق قلا اضافه کرد: در راستای اجرا ...

IMG_6955

ارکین نیوز-عبدالرشید قرنجیک صبح امروز طی مصاحبه خبری با واحد خبر صدا وسیمای گلستان گفت: طی ۹ ماهه سالجاری در سه مرحله ، آسفالت ریزی ۲۰ کوچه و خیابان های شهر آق قلا انجام  شده است .

شهردار آق قلا اضافه کرد: در راستای اجرای این طرح حدود ۹ هزار تن آسفالت با هزینه ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سطح خیابان های شهر پخش شده است.

وی افزود: در اردیبهشت ماه  و در مرحله اول اجرای این طرح  خیایان های اصلی شهر همچون خیابان  معلم و خیابان مختومقلی به سمت چهارراه شریفی و همچنین لکه گیری مکانیزه خیابان های شهید بهشتی و باهنر انجام شد.

 

قرنجیک ادامه داد: در مرحله دوم   اجرای این طرح  که از اواخر خرداد واوایل شهریور و مرحله سوم آن از اواخر آذرو اوایل دی آغاز شد خیابان های لاله ۹ و ۱۱ ، دژ۲۵ و بازار ۳۳ ، مختومقلی ۱۰ و قدس ۱۰ ، خوشگلدی ۴ و ارکین ۶ و تعدادی از کوچه های با عرض کمتر از ۶ متر که طولشان کمتر از ۶۰ متر بودند آسفالت شد.

به گفته شهردار آق قلا هزینه اجرای این طرح از محل اعتبارات داخلی شهرداری و بخشی نیز از محل خودیاری مردمی تامین شده است.

سایت شهرداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست