• تاریخ: 2017-09-23
  • شناسه خبر: 23918
  • 869 بازدید

زنگ مهر در مدارس آق قلا نواخته شد

ارکین نیوز- زنگ مهر ، ایثار و شهادت و هفته گردشگری در مدارس شهرستان آق قلا نواخته شد. صبح امروز شنبه یکم مهر ماه ، همزمان با سراسر کشور و در دومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس و گردشگری ، مراسم زنگ مهر “بازگشایی ...

ارکین نیوز- زنگ مهر ، ایثار و شهادت و هفته گردشگری در مدارس شهرستان آق قلا نواخته شد.

صبح امروز شنبه یکم مهر ماه ، همزمان با سراسر کشور و در دومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس و گردشگری ، مراسم زنگ مهر “بازگشایی مدارس و آغاز بهار تعلیم و تربیت”” ، ایثار و شهادت و هفته گردشگری با حضور “امانگلدی ضمیر” فرماندار ، اعضای شورای تامین ،مدیران دستگاههای اجرایی ، خانواده شهداء و ایثارگران در دبیرستان نمونه دولتی پایه متوسطه اول شهید مطهری شهر آق قلا نواخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در حاشیه این مراسم در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای گلستان ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان “ابا عبدالله الحسین(ع)” و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس ، اظهار داشت : هفته دفاع مقدس ، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان و بیانگر ایستادگی و مقاومت رزمندگان است ، آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان می باشد و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس ، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه به خصوص نسل جوان نهادینه کنیم.

فرماندار شهرستان آق قلا ضمن تبریک فرا رسیدن شروع سال تحصیلی جدید و حضور ۲۹ هزار دانش آموز این شهرستان در آغاز بهار تعلیم و تربیت در کلاسهای درس ، اظهار داشت : تقارن شروع سال تحصیلی با ماه محرم و هفته دفاع مقدس ، تقارنی نیکویی است که فضای آموزشی و تعلیم و تربیت را با آموختن رشادت های سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفایش و یاد و خاطره شهیدان ، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در سنگر علم و دانش یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید.

“”ضمیر” ضمن تبریک آغاز هفته گردشگری به بیان اهمیت آن در توسعه و رونق اقتصادی و استفاده از پتانسیل های و معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری شهرستان آق قلا پرداخت و بر لزوم همکاری همه دستگاههای اجرایی در گسترش صنعت توریسم و گردشگری تاکید کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست