• تاریخ: 2016-09-24
  • شناسه خبر: 20653
  • 449 بازدید

زنگ مقاومت و پیروزی در ۲۴۸۰ مدرسه استان گلستان نواخته شد

ارکین نیوز-مدیر کل آموزش و پرورش گلستان گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید، زنگ مقاومت و پیروزی با شعار اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان در مدارس شاهد گرگان به صورت نمادین نواخته شد. محمدرضا وطنی صبح امروز در آیین به صدا در آم ...

ارکین نیوز-مدیر کل آموزش و پرورش گلستان گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید، زنگ مقاومت و پیروزی با شعار اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان در مدارس شاهد گرگان به صورت نمادین نواخته شد.

محمدرضا وطنی صبح امروز در آیین به صدا در آمدن زنگ مقاومت و پیروزی در مدرسه شاهد گرگان ضمن تبریک ورود دانش‌آموزان را به مرکز یادگیری درس و زندگی تبریک اظهار کرد: امیدواریم امسال سال تحصیلی خوبی را با توجه به برگزاری اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان و نواخته شدن زنگ مقاومت و پیروزی داشته باشیم.

وی معلمان را سرمایه‎های آموزش و پرورش نامید و تصریح کرد: از خداوند منان می‎خواهیم به ما توفیق دهد که مأموریت خطیر تعلیم و تربیت دانش‎آموزان و فرزندان ایران اسلامی است را با موفقیت انجام دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان ادامه داد: امیدواریم در سال تحصیلی جدید بتوانیم موفقیت‎هایی را کسب کنیم و در راستای تحقق اهداف بلند آموزش و پرورش با مشارکت یکدیگر قدم‎هایی خوبی را برداریم.

*هیچ کلاسی در گلستان بدون معلم نبوده است

وطنی خاطرنشان کرد: امروز بیش از ۲۲ هزار معلم در سر کلاس درس حاضر شدند و هیچ کلاس ما بدون معلم نبوده است.

وی ابراز داشت: امروز زنگ پیروزی و مقاومت با شعار اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان در ۲ هزار و ۴۸۰ مدرسه استان گلستان به صدا در آمد.

گفتنی است در این مراسم پیام وزیر کشور قرائت شد.

در این پیام آمده بود که آموزش و پرورش از جایگاه شکوهمندی برخوردار است و فرهنگ ایران اسلامی به جایگاه آموزش و پرورش توجه ویژه‎ای داشته است و خدمتگزاران مردم در دولت تدبیر و امید با توجه به اسناد بالادستی و سیاست‎های انجام شده با پرهیز از هرگونه شتاب‌زدگی توجه ویژه‎ای به اجرایی‌شدن سند آموزش و پرورش دارد و این سند امسال به صورت متوازن دنبال خواهد کرد.

این مراسم با حضور استاندار گلستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان و فرماندهان نیروی انتظامی استان، سپاه نینوا گلستان و قرارگاه لشکر ۳۰ گرگان برگزار شد.
فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست