• تاریخ: 2016-06-21
  • شناسه خبر: 18769
  • 436 بازدید

زمان و نحوه اعزام مشمولان سربازمعلم اعلام شد

ارکین نیوز-جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح با تشریح نحوه اعزام مشمولان «سربازمعلم» و آموزش آنها در تابستان هرسال زمان اعزام این مشمولان را اعلام کرد و از کنسل شدن فرایند اعزام این دسته از مشمولان که به‌اشتباه در ...

ارکین نیوز-جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح با تشریح نحوه اعزام مشمولان «سربازمعلم» و آموزش آنها در تابستان هرسال زمان اعزام این مشمولان را اعلام کرد و از کنسل شدن فرایند اعزام این دسته از مشمولان که به‌اشتباه در اعزام امروز شرکت کرده بودند خبر داد.

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با تشریح وضعیت خدمتی مشمولین «سربازمعلم» اظهار کرد: هرساله تعدادی از مشمولین وظیفه به‌عنوان «سربازمعلم» به وزارت آموزش و پرورش اعزام می‌شدند و در فصل تابستان نیز آموزش سربازان معلم توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام می‌شد.

جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح افزود: امسال نیز در برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته مقرر شد تا آموزش ۴ هزار نفر از سربازمعلم‌ها در تاریخ ۱۹ تیرماه آغاز شود؛ از این رو تمام مشمولانی که به‌عنوان «سربازمعلم» انتخاب شده‌اند بایستی در تاریخ ۱۹ تیرماه، خودشان را به حوزه‌های وظیفه عمومی جهت اعزام معرفی کنند.

وی اضافه کرد: احیاناً آن دسته از مشمولان تحت عنوان سربازمعلم که اشتباهاً در اعزام اول تیرماه شرکت کرده‌اند، اعزام آن کنسل شده و می‌توانند برای اعزام به خدمت در تاریخ ۱۹ تیر اقدام کنند.

کمالی در پایان خاطرنشان کرد: مشمولان وظیفه عمومی می‌توانند پاسخ هرگونه سؤال در خصوص سربازمعلم را از ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور جویا شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست