• تاریخ: 2016-05-19
  • شناسه خبر: 17744
  • 620 بازدید

زمان ثبت‎نام کلاس اولی‎ها در گلستان اعلام شد

ارکین نیوز-دبیر ستاد ثبت‎نام آموزش و پرورش گلستان از آغاز ثبت‎نام پایه اول ابتدایی در سراسر کشور خبر داد و گفت: ثبت‎نام کلاس اولی‎ها از اول خردادماه لغایت ۳۱ مردادماه جاری در سراسر کشور آغاز می‎شود. قربان طاشی صبح امروز ...

ارکین نیوز-دبیر ستاد ثبت‎نام آموزش و پرورش گلستان از آغاز ثبت‎نام پایه اول ابتدایی در سراسر کشور خبر داد و گفت: ثبت‎نام کلاس اولی‎ها از اول خردادماه لغایت ۳۱ مردادماه جاری در سراسر کشور آغاز می‎شود.

قربان طاشی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: طبق برنامه‎ای که وزارت‎خانه به ما در سراسر کشور اعلام کرده است، ثبت‌نام مقطع پایه اول دبستان به صورت هماهنگ از اول خردادماه آغاز می‎شود و تا ۳۱ مردادماه جاری ثبت‎نام ادامه دارد.

وی با بیان اینکه والدین، دانش‎آموزان خود را به نزدیک‎ترین مدرسه به محل سکونتشان ثبت‎نام کنند، افزود: اولیا می‌توانند دانش‎اموزان خود را به نزدیک‌ترین مدرسه در حوزه و محدوده جغرافیایی محل سکونتشان مراجعه کنند و در اسرع‎وقت ثبت‎نام را انجام دهند.

* ثبت‎نام نهایی دانش‎آموزان اولی با ارائه دفترچه سنجش سلامت انجام می‌شود

طاشی در خصوص ثبت‎نام دانش‎آموزان اول ابتدایی، تصریح کرد: ثبت‎نام نهایی دانش‎آموزان پایه اول ابتدایی در تمام شهرستان‎ها با ارائه دفترچه سنجش سلامت که توسط پایگاه سنجش تأیید شده باشد، انجام خواهد گرفت.

دبیر ستاد ثبت‎نام آموزش و پرورش استان گلستان با بیان اینکه والدین دانش‎آموزان خود را در محدوده جغرافیایی محل سکونتشان ثبت‎نام کنند، خاطرنشان کرد: والدین فرزندانشان را برای ثبت‎نام در مدارس به نزدیک‎ترین محدوده جغرافیایی محل سکونتشان مراجعه و ثبت‎نام کنند که تراکم دانش‎آموزی در برخی مدارس نداشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه اطلاعیه ثبت‎نام در تمامی مدارس ارسال شده است، خاطرنشان کرد: سعی می‎کنیم مشکلات احتمالی والدین برای ثبت‎نام در خود شهرستان‎ها مرتفع شود و اگر مشکل خاصی بود والدین می‎توانند با شماره تلفن ۳۶۰۶۱۴ تماس حاصل کنند و مشکلاتشان رفع شود.

طاشی با اشاره به اینکه در مرکز استان، ستاد مرکزی پاسخگوی حل مشکلات احتمالی والدین برای ثبت‎نام است، ابراز کرد: والدین می‎توانند در صورت بروز مشکل برای ثبت‎نام دانش‎آموزان خود به مسؤولان در ستاد و نظارت ثبت‎نام در تمام شهرستان‎ها مراجعه کنند و در صورت ایجاد مشکل برای خانواده‎ها، مسؤولان آماده پاسخگویی هستند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست