• تاریخ: 2016-08-08
  • شناسه خبر: 19830
  • 643 بازدید

پیام تبریک فرماندار آق قلا به مناسبت روز خبرنگار/ خبرنگاران چشم و گوش مردم هستند

ارکین نیوز- الیاس هیوه چی”فرماندار شهرستان آق قلا در پیامی روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،در متن پیام این مقام مسئول آمده ...

ارکین نیوز- الیاس هیوه چی”فرماندار شهرستان آق قلا در پیامی روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،در متن پیام این مقام مسئول آمده است: پیام آوران عرصه ی رسانه،راویان رویدادها و طلایه داران راستین خبر در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مسیر اعتدال را با مشعل فروزان روشنگری و چشمانی باز و زبانی گویا پیموده؛با واژگان سازی برآمده از حقایق،آگاهی بخشی به جامعه را پیشه خود دارند.

وی در این پیام تصریح کرد: تاریخ نگاران زمانه،از مجرای اطلاعات دقیق و وثیق،تصویر عینی واقعیت ها را ثبت کرده و همسو با وجدان اخلاقی، شرافت حرفه ای و احترام به حقوق فردی و حفظ حریم و شوؤن انسانی اهتمام می ورزند.

در این پیام آمده است: خبرنگاران و قلم نگاران قاصدان و بذر نشانان صداقت و صراحت اند که واژگان را هنرمندانه کاشته و درخت امید را به بار می نشانند.
این پیام می افزاید: بر این اساس دولت یازدهم برخواسته از روح تدبیر و امیدآفرینی بر مدار اعتدال، اعتماد و ارتباط دو سویه با رسانه ها را مشی خود قرار داده است و تداوم بخش این حرکت پویا و بالنده خواهد بود؛در این راستا همت والای شما خبرنگاران در انعکاس اخبار و اطلاعات سازمانهای دولتی و بیان مشکلات مردم و واقعیت های جامعه امری ارزشمند و رسالتی بس سترگ است.

در پایان پیام فرماندار شهرستان آق قلا آمده است: اینجانب بر خود وظیفه می دانم تلاش صادقانه،عدالت، صداقت، امانت داری و پایندی به منشور حقوق حرفه ای این قشر را در قبال جامعه و مخاطبان پاس داشته، مراتب قدردانی خود را از جامعه رسانه ای شهرستان آق قلا همزمان با فرا رسیدن هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار اعلام دارم.
“الیاس هیوه چی”
فرماندار شهرستان آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست