• تاریخ: 2017-05-01
  • شناسه خبر: 22774
  • 673 بازدید

ربیعی:مختومقلی فراغی شخصیت بزرگی که متعلق به جامعه بشری است

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در ۲۸۴مین سالگرد تولد شاعر و عارف شهیر ایرانی ترکمن مختومقلی فراغی در گمیشان اظهار داشت: مختومقلی فراغی شخصیت بزرگی که متعلق به جامعه بشری است. به گزارش پایگاه ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در ۲۸۴مین سالگرد تولد شاعر و عارف شهیر ایرانی ترکمن مختومقلی فراغی در گمیشان اظهار داشت: مختومقلی فراغی شخصیت بزرگی که متعلق به جامعه بشری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان؛ “محمود ربیعی” معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با اشاره به حضور مردم در این مراسم خاطر نشان کرد: حضور اقشار مختلف در این مراسم نشان از محبت، ارادت و علاقه مندی مردم به آن شخصیت بزرگ می باشد.

وی افزود: مختومقلی فراغی شاعر بزرگواری که در دیانت، سیاست، عرفان و اخلاق نمونه بوده است.

ربیعی مختومقلی فراغی را عامل وحدت بین انسان ها بیان داشت و گفت: باید یاداشت ها، گفتارها و اشعار حکیمانه مختومقلی فراغی به خوبی در جامعه بیان شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اضافه کرد: این افتخار بزرگی برای ایران اسلامی است که هم محل تولد و هم آرامگاه آن عارف بزرگ در کشور ما می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو بیان داشت: در ۲۹ اردیبهشت ماه با حضور حداکثری مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا حماسه ای دیگر را رقم خواهد خورد.

ربیعی انتخابات را یک فرصت و حماسه آفرینی دانست و گفت: انتخابات به مردم این امکان را می دهد که خودشان سرنوشت خود و کشور را تعیین کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در پایان گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه است چرا که حق انتخاب یکی از پیامدهای مهم انتخابات می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست