• تاریخ: 2015-02-18
  • شناسه خبر: 1745
  • 1,502 بازدید

دور جدید انتقادات سخنگوی شورای شهر بندرترکمن از شهردار

ارکین نیوز – حدود ۲ میلیارد از بودجه ۶ میلیاردی شهرداری بندر ترکمن محقق نشده است. مهندس زبیده سوقی عضو شورای شهر و سخنگوی این شورا با رسانه ای کردن این موضوع در وبلاگ شخصی خود گفت:چرا شهردار محترم به جای پیگیری راه ...

DSC05958
ارکین نیوز – حدود ۲ میلیارد از بودجه ۶ میلیاردی شهرداری بندر ترکمن محقق نشده است.
مهندس زبیده سوقی عضو شورای شهر و سخنگوی این شورا با رسانه ای کردن این موضوع در وبلاگ شخصی خود گفت:چرا شهردار محترم به جای پیگیری راهکارهای درآمد زایی که بارها به ایشان تاکید و مصوب شد به دنبال این موارد کم اهمیت می باشند؟!
وی در این وبلاگ آورده است : اینکه دور چند عدد مجسمه روبان ببندیم و با بریدن آن بگوییم پروژه ی عمرانی افتتاح کردیم در حالیکه در باره ی مصوبه های پروژه های زیر ساختی و عظیم هیچ پیگیری انجام نمی شود کار درستی است؟!
شورا سال گذشته مصوبه ای داشت مبنی بر اینکه نصب هر گونه بنر و پارچه ی تبلیغاتی دور میدان ممنوع است … چطور آقای شهردار خود به این مصوبه احترام نمی گذارد و بنر مسابقات فوتسال را با درج عکس خودش در پایین آن دور میدان نصب مینماید؟!!!
ارکین نیوز – به نظر می رسد مخالفت با فعالیت های شهردار بندرترکمن در پایان سال جدید وارد مرحله جدیدی شده است و این چندمین بار است که سخنگوی شورا با انتقاد صریح و بی پرده از شهردار جا پای سایت عدالت خواهان می گذارد که ید طولانی در انتقاد از شهردار بندرترکمن دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست