• تاریخ: 2016-09-07
  • شناسه خبر: 20471
  • 1,109 بازدید

در رتبه بندی الکسا/ارکین نیوز در بین سایتهای ترکمن صحرا رتبه اول می باشد

ارکین نیوز-مصطفی کمی؛در سالهای گذشته سایت های زیادی در بین ما ترکمنها شروع به فعالیت کردند.این سایت ها به زودی جای هفته نامه ها و روزنامه های کاغذی را گرفتند و به مهم ترین عامل انتقال اخبار تبدیل شدند. البته با رواج تلگر ...

ارکین نیوز-مصطفی کمی؛در سالهای گذشته سایت های زیادی در بین ما ترکمنها شروع به فعالیت کردند.این سایت ها به زودی جای هفته نامه ها و روزنامه های کاغذی را گرفتند و به مهم ترین عامل انتقال اخبار تبدیل شدند.

البته با رواج تلگرام کانال های تلگرام هم برای سایت های اینترنتی که خبر و تحلیل می دهند رقیب شدند و امروز ما می بینیم که جدید ترین خبرها حتی قبل از سایت ها در کانال های تلگرام می آید.اما هر چی باشد سایت های خبری جایگاه خودشان را دارند .
در ترکمن صحرای ما هم چند سایت فعال و مشهور داریم .امروز از روی کنجکاوی رتبه این سایت ها را در الکسا به عنوان یک نرم افزار معتبر رتبه بندی سایت ها می دیدم.انتظارم این بود که سایت های پرسرو صدای سیاسی در رتبه های بالا باشند اما نتیجه چیز دیگری بود.
در حال حاضر سایت ارکین نیوز با رتبه ۱۴۴۵۹ دررتبه بندی سایت های ایرانی در بین سایت های ترکمنی در رتبه اول قرار دارد .شاید شما هم تعجب کنید این سایت کم سرو صدا چطور توانسته است به این جایگاه برسد.بنظر من علت اول شدن ارکین نیوز در بین سایت های ترکمنی دوری این سایت از حاشیه های سایت های دیگر ترکمنی و انجام کار خبری به شکل حرفه ای است .از این جهت باید به بچه های ارکین تبریک گفت .
بعد از ارکین هم سایت تورکمن نیوز با رتبه ۱۵۴۴۲ قرار دارد .این سایت با تلاشهای شبانه روزی یاشار نیازی در حال اوج گرفتن است و این روزها هر گروهی را که باز می کنیم لینک مطالب تورکمن نیوز را در آنجا می بینیم .
سایت سوم در ترکمنی در رتبه بندی الکسا ترکمن سسی با رتبه ۱۵,۶۳۲ است .این سایت در سال گذشته سایت اول ترکمنی بود .اما چند ماهی است که پایین تر آمده است .تنوع مطالب ترکمن سسی در هفته های گذشته بیشتر شده است و به مسائل خارج از استان هم می پردازد.
سایت قدیمی اولکامیز و به قول یکی از دوستانم قدیمی ترین سایت ترکمنی هم در چند ماهی که گذشت سقوط بدی داشته و به رتبه ۲۱,۴۱۳ سایت های ایرانی نزول کرده است .این سایت قبلا رتبه زیر پنج هزار را هم دیده بود .
و در آخر سایت دانشجویان ترکمن یا همان ترکمن استودنت که در سالهای گذشته حرفه ای ترین و کامل ترین سایت ما ترکمنها بود شرایطی بدتر دارد و در حال حاضر رتبه این سایت به ۴۵,۸۶۲ در بین سایت های ایرانی تنزل کرده است .شاید عوامل این سایت وقت کمتری برای به روز کردن آن می گذارند ونتوانستند مخاطبان خود را راضی نگه دارند .
ارسالی از کاربران

  • حلیم بردی - 2016-09-10 در 7:39 ق.ظ

    تبریک می گویم .این حق ارکین نیوز بود.کار حرفه ای و دوری از جنجال آفرینی باعث موفقیت شما بود .خدا قوت کاظمی

  • 001 - 2016-09-18 در 9:40 ق.ظ

    ارکین نیوز ینگ اوغلانلاری الله قوات …

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست