• تاریخ: 2015-06-08
  • شناسه خبر: 4722
  • 1,355 بازدید

بهاره افشاری در نقش دختر ترکمن

ارکین نیوز – بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها فیلم عشق و جنون را روی پرده سینما دارد از نقش متفاوتش در این فیلم سخن گفت. بازیگر فیلم سینمایی تسویه حساب درمورد نقشش در فیلم عشق و جنون اظهار داشت: من ...

بهاره-افشاری-no7124
ارکین نیوز – بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها فیلم عشق و جنون را روی پرده سینما دارد از نقش متفاوتش در این فیلم سخن گفت.

بازیگر فیلم سینمایی تسویه حساب درمورد نقشش در فیلم عشق و جنون اظهار داشت: من فیلمنامه این کار را بسیار دوست داشتم. مهمترین نکته ای که بازی در این فیلم برای من داشت این بود که به من چیزی را می داد که تا به امروز آن را تجربه نکرده بودم. چرا که من همیشه در نقش دختران منفی و یا پر شر و شور ظاهر می شدم و این بار قرار شد در نقش دختری ترکمن و شهرستانی که از لحاظ رده اقتصادی و اجتماعی در جایگاه متوسطی قرار دارد و بسیار بی غل و غش و صاف و ساده است حضور داشته باشم که در اصطبل زندگی می کند.
افشاری افزود: این نقش برای من دغدغه های جدیدی را ایجاد کرد که پیش از این هیچ یک از آنها را نداشتم؛ خوشبختانه تمامی تلاش های تیم تولید این فیلم به ثمر نشست و نتیجه این شد که عشق و جنون فیلمی نو در سینمای ایران باشد که پیش از این کمتر شاهد پرداختن به این موضوعات و سوژه ها و دیدگاه ها بوده ایم.

این بازیگر سپس در مورد فضای این فیلم گفت: عشق و جنون درباره باورهای غلط آدم هایی قدیمی است که با زندگی معاصر و امروزی جور نمی شوند و به مثابه وصله ناجوری به حساب می آیند که برای جامعه بسیار مضر و خطرناک خواهند بود. فضای این فیلم از لحاظ موضوعی تقریباً شبیه به فیلم سینمایی عروس آتش ساخته خسرو سینایی است و خوشحالم که توانستم در فیلمی ایفای نقش کنم که یک اثر فرهنگی مطلق برای جامعه محسوب می شود.

افشاری ادامه داد: من معتقدم بازیگر باید بیش از هر چیز، خودش از نقشی که در یک اثر سینمایی و یا تلویزیونی بازی کرده راضی باشد و خوشبختانه این رضایت به صورت نسبی در مورد من وجود دارد به نحوی که تاکنون تنها ۵ اثری که در آن ها ایفای نقش کرده ام را نمی پسندم و اگر زمان به عقب باز می گشت هرگز راضی به حضور در آن پروژه ها نمی شدم.
بهاره افشاری و پوریا پورسرخ
این بازیگر خاطرنشان کرد: متأسفانه بسیاری از بازیگران ترجیح می دهند که برای نقش هایشان هیچ زحمتی نکشند و با بازی در فیلم های ساده شبکه نمایش خانگی دستمزدهای کلانی را بگیرند و اصلاً به خودشان، مخاطبان شان، هواداران شان و آینده کاری شان نیندیشند. از سوی دیگر اصولاً کار در شبکه نمایش خانگی بازتاب موثر و عمیقی برای یک بازیگر حرفه ای در پی ندارد چرا که برای این گونه آثار تبلیغات مناسبی انجام نمی شود در صورتی که سینما و تلویزیون مخاطبان گسترده تری دارد.

بازیگر سریال تلویزیونی او یک فرشته بود در همین خصوص افزود: یکی از قالب هایی که این روزها به شدت برخی بازیگران را حداقل در نگاه اول در جمع خانواده ها مطرح می کند شبکه نمایش خانگی است اما من هیچ گاه علیرغم داشتن پیشنهادات گوناگون راضی به حضور در این گونه فیلم ها نشده ام و ترجیح می دهم به جای حضور در این گونه فیلم ها که اغلب به صورت سردستی تولید می شوند در آثار شاخص سینمایی و تلویزیونی حضور پیدا کنم.
پارسینه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست