• تاریخ: 2015-04-02
 • شناسه خبر: 2920
 • 3,026 بازدید

امروز آخرین روز فعالیت دهکده گردشگری آق قلا

ارکین نیوز-دهکده گردشگری آق قلا که از اول فروردین ماه فعالیت خود را آغاز نموده عصر امروز پنج شنبه به کار خود پایان می دهد. جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهر ستان آق قلا که برای اولین بار در این شهرستان برگزار می شود توانسته ...

IMG_6284
ارکین نیوز-دهکده گردشگری آق قلا که از اول فروردین ماه فعالیت خود را آغاز نموده عصر امروز پنج شنبه به کار خود پایان می دهد.

جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهر ستان آق قلا که برای اولین بار در این شهرستان برگزار می شود توانسته است گردشگران زیادی را از شهرهای اطراف و سایر استان های کشور و حتی کشورهای خارجی به خود جذب کند و مورد استقبال مسئولین و نهادهای عالی رتبه استان و کشور نیز قرار گرفته است .

در این دهکده برنامه شاد و مفرح طنز گروه الادا،گروه جمشید آقچلی بازیگر توانای برنامه ترکمنی صداوسیما،گروه قرنلی ازگرگان و چندین برنامه شاد دیگر در ایام نوروز برای علاقه مندان و مردم خونگرم ترکمن صحرا و گلستان و مسافرین نوروزی برگزار گردید.

همچنین در این ایام مسابقات گورش ترکمنی و والیبال بین چهار تیم ترکمن صحرا ازجمله گنبدالف و ب، آق قلا و کلاله برگزار شد که با استقبال بی نظیر تماشاگران و ورزشکاران روبه رو گردید.
شایان ذکر است که ایجاد این دهکده و برنامه های شاد برای اولین بار در سطح شهرستان آق قلا با نظر فرماندار و همت فرمانداری و شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی شهرستان آق قلا انجام شده که در نوع خود بی سابقه بوده است که جای تقدیر دارد.

انشا.. در سالهای بعد کمبودهایی کوچکی که این دهکده داشت برطرف شده و در کل ایام سال این برنامه جذاب و دیدنی برقرار باشد..
نظرات مردم را در روزهای آینده درباره این دهکده خواهید دید…
هیات تحریریه ارکین نیوز

 • فرهنگ - 2015-04-03 در 6:18 ب.ظ

  بعنوان یک شهروند آق قلایی جادارد از مسئولین برگزاری دهکده گردشکری علی الخصوص فرمانداری ( آقای هیوچی ) و معاونت ایشان ( آقای تجری ) ؛ شهرداری ( آقای قرنجیک ) ؛ آقای قریشی ( مدیریت تعاونی ) ؛ آقای بزونه ؛ آقای کاظمی پور با گزارشات خبری بروز و موثق ؛ آقای ناصری و سایر دست اندرکاران … که واقعا طی این چند روز علاوه بر اشتغال زایی در سطح شهرستان باعث شادی و سرگرمی هم استانی های گرامی و مهمانان ارجمند و همشهری های عزیز شده اند اجرتان با خدا

 • توکلی - 2015-04-03 در 9:32 ب.ظ

  واقعا جا داره از بانیان این مراسم بخصوص فرماندار محترم شهرستان آق قلا و معاون ایشان که متولیان این برنامه بودند تقدیر نموده وانشاا.. در سالهای بغد این برنامه ادامه داشته باشد.

 • کر - 2015-04-03 در 9:35 ب.ظ

  این برنامه بی سابقه بود. واقا جای تقدیر و قدر دانی از متولیان این برنامه است.در سال بعد نقص کمی که وجود داشت برطرف گردد؟!

 • همشهری - 2015-04-03 در 9:39 ب.ظ

  من هم به عنوان یک گلستانی از شهرستان گنبد از بانیان برنامه تشکر میکنم و از این همه حضور مردم که بی سابقه بود به خود بالیدم که در این شهر ترکمن صحرا این برنامه بخوبی جواب داده و در نوع خود بی نظیر بوده است.خسته نباشی .خداقوت

 • معین - 2015-04-03 در 9:42 ب.ظ

  برنامه عالی بود ولی یک ضعف این مراسم این بود که برنامه ایام هفته مشخص نبود و مردم نمی دونستند که مثلا روز فلان چه برنامه ای است. انشاا.. برای سال آینده سین برنامه ها مشخص باشه تا مردم از اول نوروز با برنامه ریزی شده خودشان به این دهکده بیان..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست