• تاریخ: 2016-09-24
  • شناسه خبر: 20664
  • 444 بازدید

استاندارگلستان:دانش‎آموزان زمینه‌ساز شکوه علمی کشور هستند

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: دانش‎آموزان زمینه‌ساز شکوه علمی کشور هستند. حسن صادقلو صبح امروز در آیین به صدا در آمدن زنگ مقاومت و پیروزی با بیان اینکه دانش‎آموزان دیروز انقلاب محصولات مختلفی از جمله موشک‎های دوربرد، س ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: دانش‎آموزان زمینه‌ساز شکوه علمی کشور هستند.

حسن صادقلو صبح امروز در آیین به صدا در آمدن زنگ مقاومت و پیروزی با بیان اینکه دانش‎آموزان دیروز انقلاب محصولات مختلفی از جمله موشک‎های دوربرد، سانتریفیوژ‎های نسل دو، سه، و چهار را تولید کردند، ابراز داشت: امروز آغازی بر یک سال مدیریت عمر است و باید در آن علم آموزی، آموزش و اخلاق مورد توجه قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: امروز با نواختن زنگ پیروزی و مقاومت و زنگ آغاز سال تحصیلی مدیریت عمر دانش‎آموزان آغاز شد که باید از این آغازگری تربیت و اخلاق آموزی خارج شود.

استاندار گلستان با بیان اینکه دانش‎آموزان هستید که زمینه‎ساز شکوه علمی کشور خواهید شد، بیان داشت: زمان مهم‌ترین مسئله در آموزش است و از این جهت معلم، دانش‌آموز و اولیایی مدیریتی به عنوان سه مثلث تعلیم و تربیت مسؤولیت سنگینی دارند.

صادقلو با بیان اینکه دانش‌آموز، معلمان و اولیای تربیتی باید برنامه‎ در تعلیم و تربیت دانش‎آموزان داشته باشند، افزود: اگر معلمی در این مسیر کم بگذارد و نسبت به دانش و علم روز و آن چیزی که مأموریت آن را دارد حرکت نکند تراز علمی در کشور اتفاق نمی‎افتد.

وی زمان را مهم‌ترین مسئله در آموزش دانست و بیان داشت: هیچ ثروتی بالاتر از عمر در کشور نیست و ما باید نسبت به مدیریت آن سنجیده عمل کنیم.

استاندار گلستان با بیان اینکه دانش‎آموزان باید مطالبه‎گر باشند و نباید مطالبه‎گری را کنار بگذارند، ابراز داشت: خوب سؤال کردن بهترین مطالبه‎گری دانش‎آموزی است.

صادقلو یادآور شد: خوب سؤال کردن دانش‌آموزان یک موضوع اساسی در تراز بین دانش‌آموزان و معلمان و همچنین مدیریت یک ساله آموزش و پرورش است.

*آغاز سال تحصیلی را با نواختن زنگ مقاومت و پیروزی به فال نیک می‎گیرم

وی خاطرنشان کرد: استان گلستان در آستانه برگزاری اجلاسیه ۴ هزار شهید در استان گلستان است و آغاز سال تحصیلی را با نواختن زنگ مقاومت و پیروزی به فال نیک می‎گیرم.

استاندار گلستان با بیان اینکه دانش‌آموزان شاهد باید نماد نسبت به دیگر مراکز آموزشی باشند، افزود: شاهد یعنی مدل، زنده و الهی بودن و از این جهت نام دانش‎آموزان شاهد باید در نتیجه و محصولی که اتفاق می‎افتد نام‎آور باشند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست