• تاریخ: 2016-12-13
  • شناسه خبر: 21720
  • 505 بازدید

احداث نخستین مدرسه خیرساز بومی در شهرستان مراوه تپه آغاز شد

ارکین نیوز-مدیر آموزش وپرورش مراوه تپه اعلام کرد: عملیات اجرایی ساختمان نخستین مدرسه خیر ساز بومی در روستای مرزی آق تقه این شهرستان آغاز شد. حضرتقلی دوجی روز سه شنبه با بیان اینکه خیران غیر بومی نیز همچنان در احداث مدارس ...

ارکین نیوز-مدیر آموزش وپرورش مراوه تپه اعلام کرد: عملیات اجرایی ساختمان نخستین مدرسه خیر ساز بومی در روستای مرزی آق تقه این شهرستان آغاز شد.

حضرتقلی دوجی روز سه شنبه با بیان اینکه خیران غیر بومی نیز همچنان در احداث مدارس در شهر و روستاهای مراوه تپه مشارت دارند، افزود: این پروژه، نخستین مدرسه ای است که با مشارکت دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی خیر بومی، عبدالصمد غراوی در شهرستان مراوه تپه احداث می شود.

وی گفت: افزون بر۲۵۰ دانش آموز ابتدایی و متوسطه روستای آق تقه که در ۵۰کیلومتری شمال غربی مراوه تپه واقع است، در یک مدرسه به تحصیل مشغول هستند.

دوجی افزود: برای احداث ساختمان واحد آموزشی روستای آق تقه مراوه تپه ۶میلیارد ریال اعتبار مصوب شده که ۳میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آن را سازمان توسعه وتجهیز استان گلستان تامین می کند.

شهرستان مراوه تپه با بیش از۶۰هزار نفر جمعیت، دارای۱۲۰ مدرسه است که افزون بر ۱۰هزار دانش آموز در این مدارس مشغول تحصیل هستند/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست