• تاریخ: 2015-06-11
  • شناسه خبر: 4817
  • 1,184 بازدید

آینده مبهم گروه لاله قیز دنیاسی آق قلا

ارکین نیوز – به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ آینده گروه لاله قیز لار دنیاسی وابسته به اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا پس از یکدوره فعالیت موفقیت آمیز با انتقال سرپرست گروه خانم یکتا به گرگان در هاله از ابهام قرار ...

788
ارکین نیوز – به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ آینده گروه لاله قیز لار دنیاسی وابسته به اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا پس از یکدوره فعالیت موفقیت آمیز با انتقال سرپرست گروه خانم یکتا به گرگان در هاله از ابهام قرار دارد.
خانم یکتا که با حمایت رئیس اداره ورزش و جوانان توانسته بود پس از سال ها گروهی از بانوان علاقمند را گردهم بیاورد و ترانه های زیبای اصیل ترکمنی ویژه بانوان را در مراسمات مختلف اجرا کند ، به گرگان منتقل شد و ادامه فعالیت این گروه را تحت تاثیر خود قرار داد.
گروه قیز لار دنیاسی اجرای های مختلفی را در مراسمات شهرستانی ، استانی و حتی کشوری برگزار کرد و به جرات می توان گفت آخرین اجرای این گروه که چند وقت پیش در مراسم هفته جوان در سالن ارشاد آق قلا به سرپرستی خانم یکتا برگزار شد ، شاید ماه ها در اذهان باقی بماند.
گروه فرهنگی ارکین نیوز امیدوار است اداره ورزش و جوانان آق قلا تدبیری بیاندیشد تا با انتخاب سرپرستی فعال و علاقمند به فرهنگ و هنر بومی ، این گروه با جدیت به فعالیت هنری خود ادامه داده و برای شهرستان افتخار آفرینی کند.

  • طعنه - 2015-06-12 در 7:55 ب.ظ

    از آقای فریدون یلقی رئیس محترم اداره ورزش وجوانان شهرستان آق قلا خواهشمندیم تا تدبیری/چاره ای/ تفکری / داشته باشند تا این گروه خوب وسنتی همچنان به فعالیت هنری خود که مورد پسند خاص وعام است ادامه دهد// و واقعا هم برای شهرستان مایه افتخار وسربلندی باشد//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست