• تاریخ: 2015-11-30
  • شناسه خبر: 11225
  • 981 بازدید

آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه های پیام نور گنبد ، بندرترکمن

ارکین نیوز – رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان از آغاز ثبت نام نوبت شانزدهم آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از روز دوشنبه ۹ آذرماه خبر داد. به گزارش گلستان ما ؛ قربان شهریاری با اشاره به تاریخ و نحوه ث ...

ارکین نیوز – رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان از آغاز ثبت نام نوبت شانزدهم آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از روز دوشنبه ۹ آذرماه خبر داد.

به گزارش گلستان ما ؛ قربان شهریاری با اشاره به تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر گفت: کلیه متقاضیان تا روز یکشنبه ۱۵ آذرماه فرصت دارند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارک به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

این مقام مسئول در ادامه با اعلام پذیرش دانشجو در ۷ رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان خاطر نشان کرد: در سالجاری دانشگاه پیام نور استان گلستان در ۷ رشته؛ جغرافیا با گرایش برنامه ریزی روستایی و ریاضی گرایش جبر در مرکز گنبد ، تاریخ و فلسفه در مرکز گرگان، زبان و ادبیات عرب در بندرترکمن ، روانشناسی در واحد کردکوی و مدیریت بازرگانی در واحد علی آباد دانشجو می پذیرد.

وی درخصوص زمان آزمون این دوره افزود: آزمون نوبت شانزدهم همزمان با سراسر کشور، اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

در پایان شایان ذکر است، تاکنون تعداد ۲۵۶ نفر دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استان گلستان مشغول به تحصیل می باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست