• تاریخ: 2015-01-22
  • شناسه خبر: 893
  • 1,017 بازدید

آغاز ثبت نام متقاضیان حج تمتع سال ۹۴ از شنبه/ ۱۵۶۰ زائر سال آینده به حج اعزام می شوند

ارکین نیوز-خبرگزاری شبستان: مدیرحج و زیارت گلستان از آغاز ثبت نام متقاضیان دارای اولویت تشرف به حج تمتع سال ۹۴ از شنبه (۴ بهمن) در کاروان های زیارتی استان خبر داد. رضا درگاهی، مدیرحج و زیارت گلستان گفت: ثبت نام متقاضیان ...

download (2)

ارکین نیوز-خبرگزاری شبستان: مدیرحج و زیارت گلستان از آغاز ثبت نام متقاضیان دارای اولویت تشرف به حج تمتع سال ۹۴ از شنبه (۴ بهمن) در کاروان های زیارتی استان خبر داد.

رضا درگاهی، مدیرحج و زیارت گلستان گفت: ثبت نام متقاضیان دارای اولویت تشرف به حج تمتع سال ۹۴ از ساعت ۹ صبح شنبه (۴ بهمن) به صورت همزمان در سراسر استان آغاز می شود.

وی افزود: در این مرحله زائرانی ثبت نام می شوند که دارای فیش حج تمتع تا (۱۵ اسفند) سال ۸۴ باشند.

درگاهی با بیان اینکه ثبت نام کاروان های زیارتی حج ۹۴ در شهرهای گرگان، گنبد، کلاله، آق قلا، بندرترکمن و علی آّباد انجام می شود، تصریح کرد: در صورت داشتن زائر در شهرهای دیگر نیز اعلام کاروان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تمامی زائران حج ۹۴ مدینه قبل هستند، اظهارداشت: در حال حاضر سهمیه اعزام زائران به حج ۹۴ یک هزار و ۵۶۰ زائر و عوامل است.

مدیرحج و زیارت گلستان حداقل هزینه تشرف زائران را ۸۸ میلیون و ۳۷۹ هزار ریال و حداکثر هزینه آن را یکصد و یک میلیون و ۱۶۱ هزار ریال برشمرد و تاکید کرد: گذرنامه های زائران حج ۹۴ باید تا پایان سال ۹۴ اعتبار داشته باشد.

وی یادآور شد: در عملیات حج ۹۳، یک هزار و ۸۳۴ زائر برای انجام مناسک حج ابراهیمی به سرزمین وحی اعزام شده بودند.

شبستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست