• تاریخ: 2015-01-18
  • شناسه خبر: 764
  • 930 بازدید

آخوندمیرابی:توهین به پیامبر نشانه خشم استکبار از نفوذ اسلام در غرب است

ارکین نیوز-مدیرحوزه علمیه قره تپه بندرترکمن اظهارداشت: واهمه غرب از قدرت نفوذ دین اسلام در اروپا زمینه اقدام وقیحانه استکبار در تخریب چهره رسول اکرم (ص)شد. حاج آخوند میرابی مدیر حوزه علمیه قره تپه بندرترکمن ضمن محکوم نمو ...

00DSC04737
ارکین نیوز-مدیرحوزه علمیه قره تپه بندرترکمن اظهارداشت: واهمه غرب از قدرت نفوذ دین اسلام در اروپا زمینه اقدام وقیحانه استکبار در تخریب چهره رسول اکرم (ص)شد.
حاج آخوند میرابی مدیر حوزه علمیه قره تپه بندرترکمن ضمن محکوم نمودن اقدام وقیحانه روزنامه فرانسوی در توهین به ساحت رسول گرامی اسلام در میزگرد تخصصی بررسی اسلام هراسی در غرب اظهارکرد: امروز به بهانه آزادی قلم و آزادی بیان به رسول اکرم توهین می کنند و این نشان دهنده این است که آنها از گرایش ج.انان اروپایی به اسلام هراسان هستند و می خواهند با این حرکت مقابله نمایند.
وی ادامه داد: گسترش اسلام در اروپا به عنوان زنگ خطری برای استکبارجهانی، آنان را بر آن داشت تا با انتشار کاریکاتورهایی علیه رسول گرامی اسلام به تخریب چهره اسلام و پیامبر(ص) بپردازند.
مدیر حوزه علمیه قره تپه با اشاره به شور واشتیاق روز افزون جوانان غربی به اسلام افزود:غرب با این اقدام بی شرمانه خود قصد تضعیف جایگاه رسول اکرم (ص) را دارد چرا که شور و اشتیاق جوانان غربی برای پیوستن به دین اسلام را نتوانستند کنترل کنند و در نتیجه برای جلوگیری از گسترش اسلام ناب محمدی(ص) به این اقدام موهن دست زده است.
حاج آخوند میرابی با اعلام انزجار و تنفر از این عمل ضد بشیریت غرب خاطرنشان کرد: طبق آیات قرآن کریم دشمنان اسلام سعی دارند نورالهی را با حیله ها وتوطئه های خود خاموش کنند در حالیکه خداوند متعال حامی این نورالهی است و تا قیامت آن را پا برجا نگاه خواهد داشت. لذا دشمنان اسلام از جایگاه واقعی پیامبر اسلام غافل هستند.
مدیرحوزه علمیه قره تپه بندرترکمن با اشاره به اینکه استکبار راهی برای جلوگیری از گسترش اسلام در جهان ندارد ضمن یادآوری وظیفه مسلمانان دربرابر این اقدام شنیع یادآورشد: وظیفه هرمسلمانی است برای دفاع از رسول رحمت ومهربانی و با اتحاد وهمدلی خود از دین مبین اسلام حمایت کرده تا توطئه های دشمنان اسلام ناکام بماند.
وی در پایان با دعای توفیق روزافزون برای اسلام و مسلمین گفت: انشاالله که خداوند متعال شر اشرار را خنثی کرده و زمینه نابودی سریعتر آنان رافراهم کند و عظمت وجایگاه دین اسلام روز به روز در جهان افزوده شود/گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست