• تاریخ: 2016-01-24
  • شناسه خبر: 13729
  • 453 بازدید

آخرین وضعیت پروژه مجموعه فرهنگی شهدای گمنام آق قلا

ارکین نیوز-مرحله اول پروژه مجموعه فرهنگی شهدای گمنام آق قلا شامل میکروپایل، پداستال و فونداسیون به اتمام رسیده و مرحله دوم که اجرای اسکلت بندی و سازه فضایی می‌باشد در حال اجراست. انتظاری ناظر پروژه اسکلت بندی گلزار شهدای ...

ارکین نیوز-مرحله اول پروژه مجموعه فرهنگی شهدای گمنام آق قلا شامل میکروپایل، پداستال و فونداسیون به اتمام رسیده و مرحله دوم که اجرای اسکلت بندی و سازه فضایی می‌باشد در حال اجراست.

انتظاری ناظر پروژه اسکلت بندی گلزار شهدای گمنام آق‌قلا در گفتگو با خبرنگار اسپی دژ گفت: این پروژه در مرحله دوم اجرایی خود قرار دارد. میکروپایل، پداستال و فونداسیون آن به پایان رسیده و هم اکنون در مرحله اسکلت قرار دارد. برای اجرای مرحله دوم پروژه اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد ریال در نظر گرفته است که تاکنون یک میلیارد از آن محقق شده است.

حسینی ناظر اجرایی پروژه گلزار شهدای گمنام شهر آق‌قلا نیز در خصوص مراحل مختلف اجرای پروژه گفت : این پروژه با معماری خاصی که دارد در چهار مرحله در حال اجراست. به حمد الله مرحله اول به اتمام رسیده و مرحله دوم که اجرای اسکلت بندی و سازه فضایی می‌باشد در حال اجراست.

وی افزود : برای مراحل بعدی این پروژه در حدود پنج میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است که نیازمند کمک و همیاری تمامی مسئولین و مردم خیر شهرستان دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست