• تاریخ: 2015-11-04
  • شناسه خبر: 10123
  • 532 بازدید

۲۸ آذر آغاز ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی

ارکین نیوز-ئیس ستاد انتخابات گفت: ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات خبرگان رهبری از ۲۶ آذرماه و ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۸ آذرماه به مدت یک هفته خواهد بود. “علی اصغر طهماسبی”در ...

ارکین نیوز-ئیس ستاد انتخابات گفت: ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات خبرگان رهبری از ۲۶ آذرماه و ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۸ آذرماه به مدت یک هفته خواهد بود.
“علی اصغر طهماسبی”در دوازدهمین جلسه ستاد انتخابات استان، اظهار کرد: هفته گذشته به همراه اعضای ستاد انتخابات، فرمانداران و بخشداران در همایشی با رویکرد آموزشی در استان مازندران شرکت کردیم که برنامه بسیار خوب و مفیدی بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به برگزاری منظم جلسات ستاد انتخابات استان، بیان کرد: در حال حاضر این جلسات به صورت هر دو هفته یکبار برگزار می شود که با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات به دلیل اهمیت موضوع این جلسات بصورت فشرده و در فاصله های زمانی کمتر برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در مجموعه ۱۱ جلسه قبلی ستاد انتخابات استان ۷۸ مصوبه داشته ایم که طبق گزارش ستاد انتخابات کشور، مصوبات کیفی و خوبی بوده است.
طهماسبی در پایان گفت: باید تا قبل از زمان ثبت نام داوطلبان تمامی نیازمندی های کمیته های هفت گانه و ستادهای انتخابات در شهرستانها اعم از نیروی انسانی، اقلام مورد نیاز، ترابری و… با پیگیری کمیته پشتیبانی تأمین شود.
در ابتدای این جلسه دبیر ستاد انتخابات استان گزارشی از عملکرد کمیته های هفت گانه ارائه کرد و گفت: کمیته فن آوری اطلاعات با ۱۴ جلسه و ۱۰۵ مصوبه، کمیته اطلاع رسانی با ۴ جلسه و ۱۴ مصوبه، کمیته استعلامات با ۷ جلسه و ۲۲مصوبه، کمیته آموزش ۶ جلسه و ۵۸ مصوبه، کمیته پشتیبانی و مشارکت با ۵ جلسه و ۳۴ مصوبه، کمیته امنیتی و انتظامی با ۹ جلسه و ۴۵ مصوبه و کمیته حقوقی ۲ جلسه و ۶ مصوبه، ذیل جلسات ستاد انتخابات استان برگزار کرده اند.
“سید علی میرباقری” ادامه داد: همچنین تاکنون ۱۰۰ جلسه با ۴۵۵ مصوبه در ستادهای انتخابات شهرستانهای استان برگزار شده است.
در این جلسه همچنین فرماندار گرگان با حکمی از سوی دکتر صادقلو استاندار گلستان به عنوان عضو جدید ستاد انتخابات استان منصوب شده و حکم خود را دریافت کرد.
در پایان نیز جلسه ای بصورت ویدئو کنفرانس بین ستاد انتخابات کشور و ستاد انتخابات استانها برگزار شد.
سایت استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست