• تاریخ: 2015-12-18
  • شناسه خبر: 11924
  • 739 بازدید

یک روحانی ترکمن در انتخابات مجلس خبرگان در گرگان ثبت نام کرد

ارکین نیوز-در دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری آخوند نورمحمد احمر از روحانیون ترکمن گنبدی با حضور در فرمانداری گرگان برای حضور در این انتخابات ثبت نام کرد. بر اساس اعلام خبرنگاران حاضر در فرمانداری گ ...

ارکین نیوز-در دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری آخوند نورمحمد احمر از روحانیون ترکمن گنبدی با حضور در فرمانداری گرگان برای حضور در این انتخابات ثبت نام کرد.

بر اساس اعلام خبرنگاران حاضر در فرمانداری گرگان لحظاتی پیش آخوند نورمحمد احمر از روحانیون برجسته ترکمن از شهرستان گنبدکاووس در محل فرمانداری گرگان حاضر شده و قصد ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان را در این دوره از حوزه انتخابیه استان گلستان دارد.

وی در روزهای قبل در مصاحبه با سایت های محلی از حضور خود در این دوره از مجلس خبرگان رهبری خبر داده بود و امروز نیز در آخرین جمعه آذر ماه برای ثبت نام عازم گرگان شده تا در این انتخابات به صورت رسمی به عنوان نامزد تصدی یکی از دو کرسی استان گلستان در خبرگان رهبری ثبت نام کند.

در صورت تایید صلاحیت و احراز جایگاه علمی وی انتخابات خبرگان رهبری در گلستان پیچیدگی های بسیاری را به خود خواهد گرفت زیرا با حضور آیت الله نورمفیدی و آیت الله شاهرودی نمایندگان فعلی مردم گلستان در خبرگان، حضور احتمالی فرزند آیت الله نورمفیدی و حضور آیت الله ابراهیمی، آیت الله قدمی و احتمال حضور آیت الله میر کتولی فضای بسیار پیچیده ای بر فضا حاکم خواهد شد.

با توجه به جمعیت کثیر مردمان مومن و ولایتمدار ترکمن در استان گلستان در صورت تایید نهایی آخوند احمر او در کنار آیت الله نورمفیدی شانس های اول کسب جایگاه نمایندگی مردم در خبرگان را خواهند داشت.
کاسپین

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست