• تاریخ: 2015-11-26
  • شناسه خبر: 11025
  • 891 بازدید

گزارش نشست هم اندیشی مهندس امانزاده در قانقرمه

ارکین نیوز – یونس کسلخه عضو سابق شورای شهر آق قلا و از یاران نزدیک مهندس امانزاده، در مورد نشست اخیر وی که دوشنبه شب در روستای قانقرمه برگزار شد چنین نوشت : در ادامه سلسله دعوت ها توسط فعالین سیاسی اجتماعی و فرهنگی ...

ارکین نیوز – یونس کسلخه عضو سابق شورای شهر آق قلا و از یاران نزدیک مهندس امانزاده، در مورد نشست اخیر وی که دوشنبه شب در روستای قانقرمه برگزار شد چنین نوشت :

در ادامه سلسله دعوت ها توسط فعالین سیاسی اجتماعی و فرهنگی شهرستان آق قلا از آٔقای مهندس عبدالغفور امان زاده یکی از کاندیداهای احتمالی حال و حاضر مجلس دهم از حوزه انتخابیه گرگان – آٔق قلا، ایشان دوشنبه شب دوم آذرماه مهمان خانواده زنده یاد بابا پوری از فعالین فرهنگی ورزشی شهرستان در روستای قانقرمه بودند.

در این نشست که بیش از ۳۰۰ نفر از مردم قانقرمه و روستاهای همجوار و همچنین تعدادی از شخصیت های منطقه از جمله شهردار فعلی و سابق آق قلا، اعضای شورای شهر فعلی و سابق آق قلا، جمعی از دهیاران و شوراهای روستاهای اطراف و فعالین سیاسی شهرستان و منطقه ترکمن صحرا حضور داشتند.

در این نشست هم اندیشی که ارازدوردی خواجه از فعالین سیاسی و مجریان بنام منطقه مجری مراسم بود. محمد خواجه نماینده اسبق شوراهای استان در شورای عالی کشور و عبدالرحیم سن سبلی از فعالین سیاسی صمن سخن گفتند.

عبدالرحیم سن سبلی فعال سیاسی آق قلایی در خصوص اهمیت و لزوم یکپارچه و حضور حداکثری مردم در انتخابات در جهت موفقیت در این امر و همچنین تثبیت نظام جمهوری اسلامی و تشریح مشکلاتی از قبیل تقسیمات نادرست حوزه های انتخابیه، پتانسیل های اقتصادی اجتماعی شهرستان آق قلا سخنانی ابراز داشتند.

وی در بخشی از سخنان خود، امتیازات و ویژگی های خاص مهندس امان زاده برای نمایندگی مجلس را، محبوبیت مقبولیت، مردمداری، تخصص در امر کشاورزی و دارا بودن فوق لیسانس علوم سیاسی بیان نمودند.

این فعال سیاسی گفت: مردم غیور شهرستان آق قلا در این دوره با همتی دوچندان ، می توانند نماینهد اصلح را از بین خودشان به مجلس بفرستند. بنده بر این باورم که مهندس امان زاده شایستگی اصلح بودن را از تمام جهات دارد.

در ادامه این نشست هم اندیشی مهندس اما ن زاده ضمن تشکر از خانواده مرحوم بابا پوری و حاضرین در جلسه ضمن بیان فرصت های ایجاد شده برای کشورمان پس از توافق برجام، گریزی به مسائل و مشکلات موجود در شهرستان و منطقه آق قلا زده و بیکاری و سطح پایین معیشت زندگی مردم این شهرستان را به نسبت جاهای دیگر از مهم ترین دغدغه مردم دانست.

غفورامانزاده کاندیدای احتمالی مجلس دهم با توجه به پتانسیل موجود کشاورزی اقتصادی گمرکی و بالاخص منابع عظیم نفت و گاز در بستر این شهرستان اظهار داشت: ما باید در دوران پسا برجام از فرصت های ایجاد شده نهایت استفاده را داشته باشیم و با عنایت به اینکه رویکرد جدید نفتی دولت نگاه ویژه به شمال یعنی استان گلستان بالاخص شهرستان آق قلا می باشد که استارت کار به همت دولت محترم زده شده و با جدیت ودر حال تکمیل تجهیزات استخراج می باشد. در این صورت داشتن نماینده ای بومی و مردمی برای بهره ه برداری از مزایای این طرحها دوچندان احساس میشود تا بتوان معضلات بیکاری و مسائل ناشی از آن را برطرف نمود.

ایشان همچنین در بحث موضوعات اجتماعی و فرهنگی به تکمیل مرمت پل تاریخی آق قلا و لزوم احداث سالن ورزشی و والیبال متناسب با علاقه مردم اشاره نمودند. در پایان به سئوالات حاضرین پاسخ گفتند.
اولکامیز

  • جرن - 2015-11-26 در 9:32 ق.ظ

    بازهم همان حرفهای تکراری واز گروه امانزاده و ……………………

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست