• تاریخ: 2015-05-28
  • شناسه خبر: 4436
  • 865 بازدید

گلستان عطر خمینی گرفت

ارکین نیوز-حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی یادگار امام راحل در ابتدای ورود به گلستان در گلزار شهدای امامزاده عبدالله (س) گرگان، عطر و نام خمینی کبیر را در سراسر این استان لاله خیز پراکنده کرد. دراین مراسم که عصر ...

images (2)
ارکین نیوز-حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی یادگار امام راحل در ابتدای ورود به گلستان در گلزار شهدای امامزاده عبدالله (س) گرگان، عطر و نام خمینی کبیر را در سراسر این استان لاله خیز پراکنده کرد.

دراین مراسم که عصر پنج شنبه برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی پس از حضور در شهر گرگان مرکز استان گلستان به همراه آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده رهبر معظم انقلاب و امام جمعه گرگان، استاندار و برخی مقامات گلستانی در گلزار شهدای مرکز استان حاضر شده و با نثار فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

در ابتدای این مراسم سه کودک خردسال با لباس های محلی اقوام مختلف گلستان و با در دست داشتن تمثال مبارک امام راحل و رهبر معظم انقلاب و اهدای دسته گل به استقبال یادگار معمار کبیر انقلاب رفتند.
81626293-6484402

همچنین مهدی شاهکوه محلی فرزند شهید یحیی شاهکوه محلی به نمایندگی از خانواده معظم شاهد و ایثارگر گلستان حضور یادگار گرانقدر امام خمینی (ره) را به استان لاله خیز گلستان و در گلزار یکهزار شهید والامقام شهر دارالمومنین گرگان گرامی داشت.

دراین مراسم یادگار امام با حضور در کنار گلزار شهدای گمنام گرگان، اقدام به غبارروبی و عطر افشانی شهیدان نمود.

بر پایه این گزارش جمع زیادی از مردم شهرستان های مختلف گلستان و بویژه گرگان نیز که از ساعتها قبل منتظر یادگار خمینی کبیر بودند با مشاهده سید حسن خمینی به ابراز احساسات نسبت به نوه امام راحل پرداختند.

یادگار گرانقدر امام راحل روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری مهمان مردم استان گلستان است.

حضور در آیین گرامیداشت سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و سخنرانی، نشست با علمای شیعه و سنی استان گلستان و دیدار با خانواده معظم شاهد استان از جمله برنامه های سفر نوه گرانقدر امام راحل است.

استان گلستان با یک میلیون و ۸۵۰ هزار نفر جمعیت باتوجه به حضور اقوام مختلف ایرانی به نگارستان ایران مشهور است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست