• تاریخ: 2016-08-26
  • شناسه خبر: 20163
  • 420 بازدید

گردشگری گلستان مورد توجه دولتمردان باشد/ توسعه آشوراده با سرعت عملیاتی شود

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: گردشگری استان گلستان باید در صدر توجه دولتمردان قرار گیرد تا شاهد پیشرفت استان باشیم. آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی پیش از ظهر امروز در دیدار وزیر کشور با تبریک هفته دولت اظهار کرد: ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: گردشگری استان گلستان باید در صدر توجه دولتمردان قرار گیرد تا شاهد پیشرفت استان باشیم.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی پیش از ظهر امروز در دیدار وزیر کشور با تبریک هفته دولت اظهار کرد: آنچه امروز بسیار مهم است مسئله اقتصادی است و در روایات آمده اگر به فقر درست توجه نکنیم به کفر تبدیل می‌شود.

نماینده ولی فقیه در گلستان ادامه داد: موضوع اقتصادی مورد توجه پیشوایان دینی ما است و اسلام تنها توجه به مسائل دینی نیست چون اگر توجه صرف به مسائل دینی باعث کم توجهی به مسائل دیگر زندگی شود، فرد در زندگی دچار مشکل خواهد شد.

نورمفیدی بیان کرد: پایه و اساس اقتصاد مقاومتی توجه به تولید و تقویت تولید داخل آن هم تولید متعالی است که به جلو پیش برود.

وی تاکید کرد: با نگاه به جدیت کشور در موضوع اقتصاد مقاومتی می‌توان آینده را پیش‌بینی کنیم و این وحدت و نگاه درست و جدی است که می‌تواند ما را در ایستادگی برابر دشمنان یاری کند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به تقاصای وزیر کشور بر تبیین گفتمان اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: گفتمان اقتصاد مقاومتی را در مواقع مختلف مورد توجه قرار داده و خواهیم داد اما از نظر صنعت در استان گلستان دچار مشکل هستیم و باید نگاه ما به کشاورزی باشد اما این کشاورزی که در گلستان وجود دارد را قبول ندارم و این کشاورزی آن نیست که باید در کشور وجود داشته باشد.

آنچه بیشتر در گلستان باید مورد توجه قرار گیرد مسائل گردشگری است

نورمفیدی تصریح کرد: کشاورزی ما در گذشته یک مدیریت و سرمایه‌گذاری خوبی داشت و امروز اشتیاق کمتری از سوی مردم در این عرصه وجود دارد.

وی تاکید کرد: آنچه بیشتر در استان باید مورد توجه قرار گیرد مسائل گردشگری است و این باید در صدر توجهات برنامه دولت نیز باشد.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به طرح پروژه توسعه جزیره آشوراده بیان کرد: امروز دو سال از وعده‌ها گذشته و به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم و انتظار دارم هرچه زودتر این موضوع در استان عملیاتی شود.

نومفیدی با اشاره به برابری سه استان شمالی در عرصه پتانسیل کشاورزی اظهار کرد: استان مازندران و گیلان از نظر صنعت در جایگاه ۱۰ هستند و ما در رتبه ۲۱ قرار داریم و این بیانگر حرف‌های زیادی است و شاید جاذبه گردشگری باعث رشد صنعت در آن دو استان است.

وی در پایان با تقدیر از تلاش‌های دولتمردان در استان گلستان خطاب به وزیر کشور گفت: اختیار استانداران را افزایش دهید زیرا برخی اوقات موانعی پیش می‌آید که اگر توسط استانداران این مسائل حل نشود باعث گره در کار خواهد شد/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست