• تاریخ: 2016-02-12
  • شناسه خبر: 14563
  • 413 بازدید

پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن

ارکین نیوز- نماینده ولی فقیه در استان واستاندار گلستان در پیامی مشترک از حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز ۲۲بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کردند. به گزارش دریافتی روز جمعه ایرنا در پیام آیت الله سیدکاظم نورمفی ...

ارکین نیوز- نماینده ولی فقیه در استان واستاندار گلستان در پیامی مشترک از حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز ۲۲بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کردند.

به گزارش دریافتی روز جمعه ایرنا در پیام آیت الله سیدکاظم نورمفیدی و حسن صادقلو آمده است که دهه فجر هنگامه تجلی صبر، فداکاری، عزم و اراده ملت ایران است و مردم همیشه در صحنه گلستان در سالروز ۲۲ بهمن همچون گذشته افتخاری ماندگار را در تاریخ استان به ثبت رساندند.

در ادامه پیام می خوانیم: به واقع ایثار ملت ایران و مردم غیور گلستان بی شمار است و این شور انقلابی با شعوری منبعث از آموزه های اسلام ، امام راحل و مقام معظم رهبری حماسه هایی همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن را رقم زده است.

امام جمعه گرگان و استاندار گلستان در ادامه این پیام مشترک گفته اند: در شرایطی که جهان به دنبال کشف راستی و تشنه حقیقت و صداقت است ایران اسلامی به عنوان حکومتی بر آمده از نگاه رحمانی پیامبر اکرم(ص) توانسته خاستگاه سرنوشت سازی در معادلات بین المللی باشد و بسیاری از نهضت های آزادی خواهانه و حقیقت طلبانه جاری در دنیا به تأسی از روح آینده ساز انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته است.

آیت الله نورمفیدی و صادقلو افزوده اند: مردم بزرگ گلستان ثابت کردند همدل و همزبان با مقام معظم رهبری در مسیر روشنایی بخش انقلاب و امام خمینی(ره) حرکت خواهند کرد و لحظه ای دشمنان اسلام و انقلاب نخواهند توانست خللی در این حرکت راستین ایجاد کنند.

نویسندگان پیام در پایان ضمن تقدیر از حضور پرشور و انقلابی مردم گلستان در راهپیمایی، گفته اند که بر این باوریم راهپیمایی۲۲ بهمن امسال زمینه ساز برگزاری انتخاباتی سالم، با رعایت کامل قانون و با مشارکت حداکثری خواهد بود و امیدواریم مسئولان نظام جمهوری اسلامی بتوانند آنگونه که شایسته بزرگواری شما ملت است در راه خدمت گذاری، تلاش کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست