• تاریخ: 2017-11-24
  • شناسه خبر: 24549
  • 354 بازدید

پیام تبریک روحانیون گمیشان محضر مقام معظم رهبری

ارکین نیوز-در پی اعلام پایان سیطره و پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر خلافت خود خوانده داعش برخی علمای گمیشان در نامه ای به محضر مقام معظم رهبری تبریک گفتند. به گزارش ساحل گمیشان تعدادی ازعلمای اهل سنت گمیشان در پی اعلام پای ...

ارکین نیوز-در پی اعلام پایان سیطره و پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر خلافت خود خوانده داعش برخی علمای گمیشان در نامه ای به محضر مقام معظم رهبری تبریک گفتند.

به گزارش ساحل گمیشان تعدادی ازعلمای اهل سنت گمیشان در پی اعلام پایان سیطره داعش در نامه ای به محضر مقام معظم رهبری تبریک گفتند.
متن کامل نامه به شرح ذزیر است :
بسم الله الرحمن الرحیم
قال الله تبارک و تعالی: انّا فَتَحنا لَکَ فَتَحناً مُبینا
محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای مدظله العالی
سلام علیکم
پیروزی جبهه قدرتمند محور مقاومت در مقابله با خلافت خودخوانده داعش که مولود نامشروع تفکر خبیث وهابیت و اسلام آمریکایی است همه ما را مسرور و ملزم به سجده شکر بر آستان احدیت نموده است.
رهبرا؛ پیروزی بزرگ محور مقاومت در سوریه و عراق و لبنان با درایت حکیمانه حضرتعالی و ایثارگری،اخلاص و شجاعت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و برکت خون شهدای مظلوم مدافعین حرم و جانفشانی رزمندگان غیور جبهه مقاومت و اتحاد جوانان شیعه و سنی و دیگر ادیان الهی و حمایت همه جانبه مرجعیت دینی و علمای بصیر جهان اسلام صورت گرفته است.
در این ماه طلوع خورشید اسلام که با تلألو اسلام ناب مزین گشته، قلب همه مسلمین عالم و مردم آزادی خواه جهان را پر از شور و شعف نموده است.
اماما؛ در این برهه مهم تاریخی که پیروزی و سرافرازی پرچم اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله را شاهد بودیم، اعلام می داریم کماکان بعنوان سرباز و مرید شما هستیم و تفکر خبیث سلفی تکفیری که چهره اسلام ناب و حقیقی را با بازیهای خطرناک وهابیت مخدوش نموده را محکوم می نماییم و اعلام می داریم که نتیجه تبعیت و حمایت از اوامر،تدابیر و منویات حضرتعالی قطعاً نتایجی مبارک و بزرگ و پرثمر چون پیروزی بر خلافت خود خوانده داعش و جبهه استکبار و سرافرازی اسلام واقعی را در پی دارد.
از حضرتعالی بعنوان ولی امر مسلمین جهان و افتخار انقلاب اسلامی و خلف صالح بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) تشکر و قدردانی داشته و برای سردار رشید جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی و همه سربازان جهان اسلام توفیق روزافزون و پیروزی وبرای روح مطهر حضرت امام خمینی (ره) و شهدای کشورمان و همه شهیدان راه مبارزه با این شجره ملعونه و مدافعین حرم اعم از شیعه و سنی و مسیحی و دروزی از خداوند علو درجات و رحمت واسعه را مسئلت می نماییم.
در پایان طول عمر با عزت و دوام توفیقات حضرتعالی را از خداوند متعال مسئلت داریم.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
دوم ربیع الاول ۱۴۳۹ هجری قمری مصادف با ۳۰ آبان ۱۳۹۶ هجری شمسی برابر با ۲۱ نوامبر ۲۰۱۷

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست