• تاریخ: 2016-01-17
  • شناسه خبر: 13376
  • 1,014 بازدید

پیام استاندار گلستان به مناسبت توافقات هسته ای و اجرای بر جام

ارکین نیوز-استاندار گلستان در پیامی توافق هسته ای و اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را به تمامی گلستانی های شریف تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام دکتر صادقلو به شرح ذیل است؛ بس ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان در پیامی توافق هسته ای و اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را به تمامی گلستانی های شریف تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام دکتر صادقلو به شرح ذیل است؛
بسم الله الرحمن الرحیم

توافق هسته ای جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ۱+۵ و آغاز اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) فصل جدیدی از روابط دیپلماتیک را در عرصه جهانی رقم زد.
توافقی که به واسطه آن تحریم های مرتبط با برنامه هسته ای ایران از جمله تحریم های نفتی و بانکی لغو و تعلیق می شوند و دولت ایران به دارایی های مسدودشده اش دسترسی پیدا خواهد کرد.
دولت تدبیر و امید با دوراندیشی و بر اساس منافع ملی در ذیل توجهات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» توانست پرونده هسته ای و به تبع آن لغو تحریم ها ظالمانه علیه جمهوری اسلامی را به سرمنزلی امن هدایت کند.
یقیناً اجرای کامل برجام در کنار تمامی مزایای بین المللی و ملی تاثیر بسزایی در توفیقات استانی و رشد و توسعه گلستان خواهد داشت و موجبات تسریع در پروژه هایی نظیر منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی اینچه برون گلستان و بسط و توسعه کریدور ریلی شرق دریای خزر ، رونق اقتصادی در تجارت با کشورهای آسیای میانه و طرح های صنعتی ، کشاورزی و گردشگری استان را فراهم خواهد آورد.
اینک در آستانه سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی، این پیروزی تاریخ ساز را به مردم شریف گلستان که همچون تمامی مردمان سرفراز ایران اسلامی در طول سال‌های تحریم و فشار ، محکم و استوار ایستادگی کردند، تبریک می گویم و از تمامی کسانی که ماحصل تلاش شان شیرینی این موفقیت بود، تقدیر و تشکر می نمایم.
حسن صادقلو
استاندار گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست