• تاریخ: 2015-03-14
  • شناسه خبر: 2402
  • 795 بازدید

پس ازگذشت ۴ ماه،آق قلا همچنان بدون بخشدار مرکزی

ارکین نیوز-بخش مرکزی شهرستان آق قلا پس از گذشت بیش از چهار ماه ، هنوز بدون بخشدار اداره می‌شود. حدودچهار ماه قبل بود که بخشدار بخش مرکزی آق قلا بعلت پایان ماموریت کاری مجبور به کناره گیری از سمت خود شد تا بخشداری بخش مرک ...

Golestanema5
ارکین نیوز-بخش مرکزی شهرستان آق قلا پس از گذشت بیش از چهار ماه ، هنوز بدون بخشدار اداره می‌شود.

حدودچهار ماه قبل بود که بخشدار بخش مرکزی آق قلا بعلت پایان ماموریت کاری مجبور به کناره گیری از سمت خود شد تا بخشداری بخش مرکزی آق قلا از آن زمان تا کنون بدون بخشدار بماند.
اما دراین میان، مردم روستاهای تابعه بخش مرکزی آق قلا نیز از طولانی شدن انتخاب بخشدار اعلام ناراحتی کرده و خواستار تعیین هر چه زودتر بخشدار بخش مرکزی برای رسیدگی به مشکلاتشان شدند.
همانگونه که همگان می‌دانند، استقرار بخشداری‌ها در مناطق مختلف همواره نویدبخش توجهات وموید توسعه بیشتر است؛ چرا که در حال حاضر یکی از نیازهای اصلی شهرستان، معرفی بخشدار از سوی فرماندار است تا از بابت نداشتن متولی، روستاهای بخش مرکزی ضربه نخورند و شوراها، دهیاران و مردم امیدوار باشند که می‌توانند با وجود بخشداری، شاهد پیشرفت و توسعه روزافزون باشند.
در این مدت، با وجود تلاش فرماندار و مسئولین شهرستان برای پر کردن خلأ عدم وجود بخشدار مرکزی ، متاسفانه این مسئله در خدمت‌رسانی به مردم روستاهای بخش مرکزی و پیگیری مسائل و مشکلات آن وقفه ایجاد کرده است .
این در حالیست که نه تنها روند توسعه طی این سالها در روستاهای بخش مرکزی قابل توجه نبوده، بلکه در مبحث محرومیت‌زدایی نیز بسیاری از برنامه‌ها بر روی زمین مانده تا کماکان مردم بخش مرکزی با مشکلات و مسائل عدیده دست و پنجه نرم کنند.
در نهایت از فرماندار پرتلاش شهرستان آق قلا انتظار می‌رود با توجه به اهمیت موضوع نسبت به پیگیری مسئله از مبادی مربوطه و معرفی بخشداری توانمند و کوشا اقدام شود تا مردم روستاهای بخش مرکزی در دوران دولت تدبیر و امید، طعم توسعه و پیشرفت را بیش از پیش بچشند.انشاا…
هیات تحریریه ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست