• تاریخ: 2015-01-26
  • شناسه خبر: 1004
  • 574 بازدید

وحدت مسلمانان، توطئه اسلام هراسی دشمن راخنثی می کند

ارکین نیوز- نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به تبلیغات گسترده دشمن در بحث اسلام هراسی، گفت: امروز وحدت امت اسلامی خنثی کننده این توطئه دشمنان است. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمع ...

normofidi_l_219904

ارکین نیوز- نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به تبلیغات گسترده دشمن در بحث اسلام هراسی، گفت: امروز وحدت امت اسلامی خنثی کننده این توطئه دشمنان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، آیت الله ‘سیدکاظم نورمفیدی’ در جلسه شورای فرهنگ عمومی گلستان، وحدت امت اسلامی را از نیازهای اصلی داخلی و بین المللی بیان کرد و افزود: امروز عده ای در پی آسیب وارد کردن به این آرمان بزرگ اسلامی که قرآن، پیامبر(ص)، ائمه اطهار(ع) و بزرگان دینی پشتیبان آن بودند، هستند.

امام جمعه گرگان در ادامه با تاکید بر نهادینه کردن وحدت در باور عمومی مردم، گفت: شورای فرهنگ عمومی باید تلاش کند وحدت بعنوان یک باور اعتقادی و سیاسی در بین آحاد مردم استمرار داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در گلستان همچنین با بیان این که مشکلات فرهنگی تنها در سایه عمل رفع می شود، افزود: مسائل این حوزه با حرف و تئوری پردازی رفع نمی گردد.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: نیازها و مشکلات فرهنگی گلستان در متن جامعه وجود دارد و باید متناسب با ارزش ها، اولویت بندی و نسبت به رفع آن اقدام شود.

آیت الله نورمفیدی گفت: پس از مشخص شدن اولویت های فرهنگی بایستی با بسیج تمامی امکانات وارد عرصه عمل شد.

به گفته امام جمعه گرگان، امروز دشمنان انقلاب تلاش های زیادی برای تغییر ذائقه مردم بویژه جوانان و خارج کردن ارزش ها از زندگی مردم انجام می دهند که باید هوشیار بود.

نماینده مردم گلستان درمجلس خبرگان رهبری، اضافه کرد: اینکه ما بنشینیم و تنها حرف بزنیم و یا تئوری مطرح کنیم به جایی نخواهیم رسید، بلکه بایستی به فرهنگ عمومی که در اعتقادات و باورهای مردم جامعه وجود دارد، توجه نماییم.

آیت الله نورمفیدی توجه به فرهنگ صحیح مصرف بویژه درحوزه آب و انرژی را از دیگر نیازهای امروز جامعه و نیز مردم گلستان دانست و افزود: باید فرهنگ صحیح را در این دو حوزه در زندگی مردم وارد کرد.

در این جلسه استاندار و دیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی استان گلستان حضور داشتند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست