• تاریخ: 2015-05-11
  • شناسه خبر: 3937
  • 552 بازدید

هیوه چی:مدیران به مطالبات مردم و رضایتمندی عمومی از سازمان توجه و اهتمام ورزند

ارکین نیوز-اولین جلسه شورای اداری سال۹۴ شهرستان آق قلا با حضور محمود ربیعی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان ،الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا،حاج آخوندمیزاعلی و امدادی امامان جمعه آق قلا و انبارالوم ...

1431250366_img_0518
ارکین نیوز-اولین جلسه شورای اداری سال۹۴ شهرستان آق قلا با حضور محمود ربیعی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان ،الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا،حاج آخوندمیزاعلی و امدادی امامان جمعه آق قلا و انبارالوم واعضای شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار گردید.

الیاس هیوه چی دراین جلسه ایجاد دهکده توریستی را یکی از برنامه های انجام شده در ابتدای سال عنوان نمود و گفت:این دهکده باعث احیای صنایع دستی و سنتی ،ایجاد اشتغال و توانمند ساختن اقتصاد خانواده ها گردید و در همین راستا همدلی و همزبانی تمامی دستگاهها کاملا مشخص و قابل تامل بود.
فرماندار شهرستان آق قلابه بهسازی محور گوگ تپه به سد وشمگیر و توزیع عادلانه آب سد وشمگیر در بین کشاورزان اشاره نمود وافزود:با تشکیل اکیپی منسجم و تلاشهای شبانه روزی توانستیم رها سازی آب سدهای بالادست را از ۱۵ میلیون متر مکعب به ۲۶ میلیون متر مکعب افزایش دهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا در بخش یگری از سخنان خود بیان داشت:مدیران برنامه های عملیاتی آن دستگاه را در راستای همسویی با دولت تدبیر و امید در حوزه های تخصصی و حقوق شهروندی تدوین نموده واهداف سازمانی را متناسب با سیاستهای کلی دولت به مورد اجرا گذارند.

رئیس شورای اداری شهرستان آق قلا گفت:مدیران باید به ۲ نکته اساسی یعنی مسایل درون سازمانی که شامل ارتباط با کارکنان،صمیمیت و صداقت و ارائه راهکارهای مدیریتی و همچنین برون سازمانی و در راستای انتظارات و مطالبات مردم و رضایتمندی عمومی از سازمان توجه و اهتمام ورزند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست