• تاریخ: 2016-06-20
  • شناسه خبر: 18710
  • 424 بازدید

فرهنگ انقلاب ما برگرفته از خون شهداست

ارکین نیوز-الیاس هیوه چی گفت: فرهنگ انقلاب ما برگرفته از خون شهداست. سومین جلسه ستاد اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید استان گلستان به ریاست الیاس هیوه چی فرماندار و با حضور ائمه محترم جمعه و جماعات و روسای کمیته های این ستاد در سالن اج ...

ارکین نیوز-الیاس هیوه چی گفت: فرهنگ انقلاب ما برگرفته از خون شهداست.

سومین جلسه ستاد اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید استان گلستان به ریاست الیاس هیوه چی فرماندار و با حضور ائمه محترم جمعه و جماعات و روسای کمیته های این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”الیاس هیوه چی “ضمن اشاره به تاکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری در خصوص زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت،اظهار داشت:گام برداشتن در راستای یاد شهداء و زنده نگهداشتن پیام آنها از وظایفی است که بر دوش ما نهاده شده است چون مبنا و اساس فرهنگ انقلاب اسلامی برگرفته از خون شهداست.
وی از برگزاری ۱۵ برنامه اجلاسیه در شهرستان آق قلا خبر داد و از روسای کمیته های این اجلاسیه خواست شخصا در جلسه حضور یابند و نسبت به برگزاری جلسات با فواصل زمانی کمتر و نصب تابلو کمیته ها در اداره مربوطه اقدام نمایند.
فرماندار شهرستان آق قلا برگزاری نمایشگاه آزاد سازی خرمشهر در راستای برنامه های اجلاسیه توسط کمیته رسانه های شهرستان را مطلوب ارزیابی کرده و از فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خواست نسبت به تولید شعر دو زبانه در خصوص شهداء و سرود بانوان با کمیته بانوان اجلاسیه همکاری نماید.
وی از بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان خواست نسبت به معرفی نماینده تام الاختیار در جلسات اجلاسیه اقدام نماید.
رئیس ستاد اجلاسیه ۴۰۰۰ شهدای استان شهرستان آق قلا از برگزاری مسابقات والیبال ساحلی کشوری به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان در راستای برنامه های کمیته ورزش و جوانان اجلاسیه تقدیر نموده و خواستار برگزاری برنامه های متنوع ورزشی همچون کوهپیمایی،راهپیمایی و سایر مسابقات ورزشی دیگر شد.
“هیوه چی”برگزاری مراسم معنوی اعتکاف و جشن میلاد امام زمان(عج) را از برنامه های اجرا شده کمیته فرهنگی اجلاسیه در سطح شهرستان آق قلا دانسته،خواهان اجرای برنامه های فرهنگی بیشتری با محوریت فرهنگ ایثار و شهادت توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با توجه به ظرفیت فرهنگی این نهاد شد.
این مقام مسئول از شهرداران شهرستان خواست نسبت به نامگذاری خیابانها و پروژه های عمرانی در دست اجراء به نام شهداء در راستای برنامه های اجلاسیه اهتمام نمایند.
وی برگزاری همایش ۱۰۰۰ نفری کمیته بانوان را پر اهمیت خوانده و از سایر کمیته های اجلاسیه خواست تا در برگزاری این همایش با کمیته بانوان همکاری و مساعدت داشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست